Mobilā versija
+3.3°C
Oļģerts, Aļģirds, Aļģis, Orests
Piektdiena, 20. janvāris, 2017
4. jūlijs, 2014
Drukāt

Koru olimpiādes Miera zvans ieradies Rīgā

Timura Subhankulova fotoTimura Subhankulova foto

Koru olimpiādes Mira zvanu sagaidīja INTERKULTUR pārstāve Čina Vanga (no kreisās) un mākslinieciskais vadītājs Ralfs Eizenbeiss, kordiriģents Romāns Vanags, SIXT vadītājs Baltijas valstīs Arnis Jaudzems, Rīga 2014 valdes locekle Diāna Čivle un apdrošināšanas sabiedrības ERGO valdes locekle Baltijas valstīs Ingrīda Ķirse.

Pie “Arēnas Rīga” piektdien, 4. jūlijā, svinīgi sagaidīts un nodibinājumam “Rīga 2014” nodots Pasaules koru olimpiādes Miera zvans.

Šis ir viens no galvenajiem olimpiādes simboliem, kas pēc savas nozīmes salīdzināms ar olimpisko uguni sporta olimpiskajās spēlēs. Ar Miera zvana skaņām tiks iezvanīta Pasaules koru olimpiādes atklāšanas un noslēguma ceremonija “Arēnā Rīga”.

Unikālais zvans, kas īpaši Rīgai izgatavots Nīderlandes Karaliskajā zvanu lietuvē “Petit & Fritsen”, sver 480 kilogramus, ir gandrīz metru augsts un noskaņots uz toņa la (a1, 440 Hz). Uz zvana attēlots Pasaules koru olimpiādes logotips, kā arī olimpiādes moto latviešu un angļu valodā: “Singing Together Bring Nations Together!/Dziesma vieno tautas!”

Svinīgajā zvana sagaidīšanā piedalījās nodibinājuma Rīga 2014 valdes locekle Diāna Čivle, SIXT vadītājs Baltijas valstīs Arnis Jaudzems un apdrošināšanas sabiedrības ERGO valdes locekle Baltijas valstīs Ingrīda Ķirse.

Pievienot komentāru

Liepājas dome jaunu aktieru sagatavošanā ieguldīs 67 176 eiroJauna aktieru kursa sagatavošanai Liepājas teātra vajadzībām pašvaldība turpmākajos četros gados Liepājas Universitātei piešķirs kopumā 67 176 eiro, tai skaitā šogad - 33 588 eiro.
Draugiem Facebook Twitter Google+