×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.6°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
23. janvāris, 2015
Drukāt

Koša buķete zem pieticīgas ārienes. Kas raksturīgs Ūdensvīra zīmē dzimušajiem? (1)

Gata Šļūkas zīmējumsGata Šļūkas zīmējums

Saule caur Ūdensvīra zodiaka zvaigznāju iet no 20. janvāra plkst. 11.43 līdz 19. februāra plkst. 11.43.

No 21. līdz 31. janvārim dzimušie ir gaisa stihijas Ūdensvīri, un viņu zieds pēc ziedu horoskopa ir Salmene.

Cilvēki, kuri dzimuši Salmenes zīmē, ir draudzīgi, sirsnīgi, ar labu humora izjūtu. Viņi ir veselīga dzīvesveida atbalstītāji, tāpēc nemīl pārmērības. Šā tipa cilvēki ir spējīgi izdzīvot un nepadoties pašās grūtākajās dzīves situācijās. Citi viņus apskauž par to, ka spēj saglabāt optimismu pat visgrūtākajos dzīves brīžos. Salmene ir spējīga sākt visu no nulles un augstu kāpt. Pieticīga, tomēr uzmanīgi seko līdzi modei.

No 1. līdz 10. februārim dzimušie ir ūdens stihijas Ūdensvīri, un viņu zieds ir Āmulis.

Āmuļa zīmē dzimušie ir noslēpumaini un ārēji atturīgi vēsi, tāpēc svešiniekam ir grūti nojaust, ko šie cilvēki patiesībā jūt un domā. Viņu izsmalcinātā būtība vēlas visu to labāko. Spējīgi uz neapdomīgu rīcību mīlestības vārdā. Āmulis – sieviete cenšas būt valdzinoša, bet negrib tikt ierobežota. Savukārt vīrieši lielāku uzmanību velta sportam un ārējā tēla veidošanai, jo tas padara viņus pievilcīgus sabiedrības acīs.

No 11. līdz 19. februārim dzimušie ir uguns stihijas Ūdensvīri, un viņu zieds ir Beladonna (Melnā velnoga).

Šajā zīmē dzimušajiem ir patīkama āriene, kas sader ar iekšējo skaistumu. Viņi ir izpalīdzīgi, sirsnīgi un draudzīgi, bet arī prasīgi pret sevi un citiem. Ļoti darbaspējīgi, tāpēc ātri kāpj pa karjeras kāpnēm un daudz ko sasniedz savā dzīvē. Šā tipa cilvēki nav savaldzināmi pirmajā reizē. Savā būtībā viņi ir līderi un individualitātes. Nereti mēdz iekarst par niekiem. Viņu teritorijā visam ir jābūt pēc viņu likumiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Ļoti trāpīgi teikts – visi trīs tipi ir manī.

Draugiem Facebook Twitter Google+