Mobilā versija
-0.9°C
Diāna, Dina, Dins
Piektdiena, 24. februāris, 2017
30. jūlijs, 2014
Drukāt

Kosmētikas ražotājam AS “Dzintars” pērn palielinājušies zaudējumi (2)

Foto - Valdis SemjonovsFoto - Valdis Semjonovs

Arī pērn viens no vecākajiem parfimērijas un biokosmētikas ražošanas uzņēmumiem Baltijā AS “Dzintars” strādājis ar zaudējumiem: tie palielinājušies par 14,52% – no  228 787 eiro 2012. gadā līdz 262 010 eiro pērn, liecina “Lursoft” apkopotā informācija.

Kompānija pagājušajā gadā strādājusi ar 7,921 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 1,09% mazāk nekā gadu iepriekš.

AS “Dzintars” vadība norāda, ka Latvijas tirgus apjomi pērn salīdzinājumā ar 2012.gadu ir samazinājušies par 6%, savukārt eksporta apjomi palielinājušies par 10%.

Uzņēmums veiksmīgi realizējis savu mērķi par franšīzes veikalu atvēršanu, un patlaban ar AS “Dzintars” zīmolu darbojas kopumā 75 franšīzes veikali, tostarp Krievijā, Ukrainā, Baltkrievijā, Kazahstānā un Baltijas valstīs. Uzņēmuma turpmākajos plānos ietilpst Āzijas tirgus apgūšana.

Uzņēmuma intelektuālajā īpašumā atrodas 159 patenti un 119 preču zīmes.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. dzintars ir vienigais kas ir musu parfimerijas razotne,un piedavaju iepirkt tikai lv razotu produkciju,ka to daru es.Jo nauda paliek lv.Un nekas nau labaks par dzintaru.

  2. Zemas kvalitātes prece!!!

Slimība pārvarēta, atveseļojamies. ES vērtē Latvijas ekonomiku (4)Latvija pēdējos gados pieredzējusi vāju ekonomikas izaugsmi, ekonomiskās nenoteiktības un ES fondu krituma dēļ, bet īstermiņa prognozes ir pozitīvākas, teikts Eiropas Komisijas vērtējumā par finansiālo, ekonomisko un sociālo situāciju dalībvalstīs.
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Cenas noteic turīgākie: Zemgalē un Latgalē zeme dārgāka (1)Lauksaimniecībā izmantojamai zemei cenas noteic turīgākie zemnieki
Pasaulē
Pieaug saražotā siera un biezpiena apjoms; mocarellai - uzvaras gājiensSaskaņā ar provizoriskajām aplēsēm, pērn Latvijā saražotas 41 500 tonnas siera un biezpiena, kas ir 7,5% pieaugums salīdzinājumā ar 38 600 tonnām
Draugiem Facebook Twitter Google+