×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.4°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
4. oktobris, 2017
Drukāt

Kosmētikas ražotāju “Stenders” pārdod ķīniešiem (11)

stenders

Kosmētikas ražotājam SIA “Stenders” mainījušies īpašnieki un vadība, liecina informācija “Firmas.lv”.

Kopš 2017.gada 29.septembra “Stenders” vienīgais īpašnieks ir Kaimanu salās reģistrētais uzņēmums “CICC Ehealthcare Investment Fund”.

Tāpat jaunā sastāvā iecelta “Stenders” valde un likvidēta padome.

No pirmdienas, 2.oktobra, “Stenders” valdes priekšsēdētājas amatā iecelta Ķīnas pilsone Vu Sja (Wu Xia), bet par valdes locekļiem – Ķīnas pilsoņi Jans Gans (Yang Gang) un Džao Jans (Zhao Yang).

Tādējādi kompānijas valdē vairs nestrādā līdzšinējais vienīgais valdes loceklis Jānis Bērziņš, kā arī darbu padomē atstājuši Mārtiņš Jaunarājs, Zane Ziedone un Ieva Eglīte.
“Firmas.lv” informācija liecina, ka atbilstoši šā gada 28.septembra kompānijas dalībnieku lēmumam ir palielināts arī “Stenders” pamatkapitāls par 594 182 eiro – līdz 1 089 333 eiro. Kompānijas pamatkapitālu veido daļas viena eiro nominālvērtībā, taču, palielinot pamatkapitālu, katrai daļai bija noteikts uzcenojums 3,04 eiro apmērā, tādējādi “CICC Ehealthcare Investment Fund” kompānijas kapitālā ieguldījis 2 400 495,28 eiro.

Kompānijā aģentūrai LETA sacīja, ka komentāri medijiem tiks sniegti pēc 9.oktobra.

Iepriekš “Stenders” daļu īpašnieki bija Bērziņš, Zane Stavra, Eglīte, kompānija “BaltCap Latvia venture Capital Fund” un Saūda Arābijā reģistrētais uzņēmums “Yamany Ameen Ali Y”.

Jau ziņots, ka “Stenders” apgrozījums pagājušajā finanšu gadā, kas ilga no 2015.gada 1.aprīļa līdz šā gada 31.martam, bija 8,028 miljoni eiro, bet kompānijas zaudējumi bija 633 414 eiro apmērā.

“Stenders” dibināta 2001.gadā. “Stendera” kosmētiku var iegādāties veikalos 27 pasaules valstīs, liecina informācija kompānijas mājaslapā.

Pievienot komentāru

Komentāri (11)

 1. Un kā gan savādāk?
  Ka tik ko pārdot un paši sauļoties vai pensijā…
  Vai abos.
  :L(

 2. nekad nevienu viņu mēslu neesmu pircis un netaisos joprojām ! tā kā “zaudējuma” rūgtums man iet secen 😀

 3. Lai velns par stenderi paliek Atbildēt

  nekad nevienu viņu mēslu neesmu pircis un netaisos joprojām ! tā kā “zaudējuma” rūgtums man iet secen 😀

 4. Ko gan citu darīt ”Stendera” īpašniekiem, ja nodokļi ir sakārtoti tā, ka nopelnīt kļūst neiespējami pat tad ja daļa naudas aizrotē uz kaut kādām salām? Vienīgā iespēja ar godu tikt no šī sloga vaļā esot vēl savā naudā ir uzņēmumu pārdot negaidot bankrotu. Vienīgi ķīnietis var pacelt šo uzņēmumu, ja tas to nespēs, tad to nevarēs izdarīt neviens.

 5. Vai tiešām šajos veikalos nevar ierīkot regulējamu ventilāciju? Neciešama smaka. Kā pārdevējas var dienu nostrādāt?

 6. Smirdoņa veikalos bija briesmīga. Vai grūti ierīkot ventilāciju (regulējamu).

 7. Ok. Svītrojam Stenderu ārā no apmeklēt vērto veikalu saraksta…

Draugiem Facebook Twitter Google+