×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.0°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
19. jūlijs, 2012
Drukāt

“Kosmopolise”

ReklāmfotoReklāmfoto

Pirmizrādi piedzīvojusi Kannu kinofestivālā un bijusi nominēta “Zelta palmas” zaram, kanādiešu režisora Deivida Kronenberga drāma “Kosmopolise” izpelnījusies neviennozīmīgas atsauksmes.

 

Dona Delillo romāna ekranizācijas centrā ir 28 gadus vecais finanšu brīnumbērns Ēriks Pakers, kura darba diena paiet limuzīnā un kurš iekļuvis Ņujorkas sastrēgumos. Kamēr jaunais vīrietis cenšas no tā izkļūt, viņam ne vien jāizlemj pasaules finanšu liktenis, bet arī jāpiedzīvo citas ne mazāk ekstrēmas lietas, piemēram, rokmūzikas elka bēres, sadursme ar prezidenta kortežu un personīgais bankrots, kā arī krietnas pārmaiņas privātajā dzīvē.

Pirmās ziņas par šo projektu parādījās jau 2009. gadā, un nepagāja ne ilgs laiks, kad tajā iesaistījās leģendārais kanādiešu režisors Deivids Kronenbergs. Uz galveno lomu savulaik kandidēja Kolins Farels, taču viņš bija spiests atteikties no lomas, jo nespēja sakārtot filmēšanas grafikus, kādu brīdi uz vienu no lomām bija izraudzīta Mariona Kotijāra, taču arī viņa no projekta izstājās.

Režisors: Deivids Kronenbergs

Lomās: Roberts Patinsons, Samanta Mortone, Žiljeta Binoša, Pols Džiamati, Matjē Amalriks, Džejs Baračels, Kevins Durāns

No 20. jūlija “Kino Citadele” un “Cinamon”

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+