×
Mobilā versija
+11°C
Armanda, Armands
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
2. februāris, 2012
Drukāt

Kots: LTV vadītāja krēsls ir kā šūpuļkrēsls

kots2

Latvijas Televīzijas (LTV) vadītāja krēsls ir kā šūpuļkrēsls, šodien intervijā Latvijas Radio raidījumam “Krustpunktā” sacīja LTV ģenerāldirektors Edgars Kots.

Lūgts komentēt, cik drošs ir par savu amatu pēc jaunās Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) ievēlēšanas, Kots norādīja, ka LTV vadītāja krēsls ir kā šūpuļkrēsls: “Visu laiku notiek šūpināšana.” Ar to nodarbojas dažādas interešu grupas.

Kots par to nesatraucas, jo viņam esot pietiekama pieredze, lai nepieciešamības gadījumā atrastu citu darbu.

Lūgts vērtēt jauno NEPLP sastāvu, Kots atzina, ka, izņemot Gintu Grūbi, ar kuru kopā strādāts televīzijā, ar citiem kandidātiem nav iepazinies, tikai lasījis viņu izteikumus masu medijos. NEPLP locekļu amatu kandidāti pirms ievēlēšanas nav nākuši uz televīziju iepazīties ar aktuālo situāciju un problēmām.

Kots vēlētos satikties ar jauno NEPLP sastāvu, lai pārrunātu, kādas ir šo cilvēku idejas, plāni un domas par sabiedriskajiem medijiem. Pirms ievēlēšanas kandidāti plaši apsprieduši sabiedrisko mediju nākotni, un Kots cer, ka šis jautājums beidzot pakustēsies uz priekšu.

Komentējot iespējamās izmaiņas LTV, Kots akcentēja, ka tad, kad dzird izteikumus, ka nepieciešamas straujas pārmaiņas, vienmēr grib aicināt: “Nesteidzieties!”

Kā ziņots, Saeima šodien ievēlēja piecus jaunās NEPLP locekļus.

Deputāti NEPLP ievēlēja filmu un raidījumu studijas “Mistrus Media” vadītāju Gintu Grūbi, “Turības” Komunikācijas zinātņu katedras vadītāju Aināru Dimantu, “Latvijas Vēstneša” portāla nozares redaktori Aiju Duļevsku-Cālīti, SIA “Vesta LK” mārketinga un sabiedrisko attiecību projektu vadītāju Daini Mjartānu un Anša Epnera filmu studijas “AVE” producentu, operatoru un režisoru Ivaru Zviedri.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+