×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.2°C
Rozālija, Roze
Trešdiena, 18. jūlijs, 2018
4. decembris, 2016
Drukāt

Kovaļevskis: Noskaņojums izlasē ir fantastisks, mērķis – medaļas (1)

Latvijas florbola komandas spēlētājs Rolands Kovaļevskis (nr.88, sarkans) Pasaules čempionāta florbolā vīriešiem spēlē, kurā tiekas Latvijas un Zviedrijas komandas "Arēnā Rīga".Latvijas florbola komandas spēlētājs Rolands Kovaļevskis (nr.88, sarkans) Pasaules čempionāta florbolā vīriešiem spēlē, kurā tiekas Latvijas un Zviedrijas komandas "Arēnā Rīga".

Debitēt pasaules čempionātā mājās pret vareno Zviedriju, gūt vārtus un saņemt labākā spēlētāja balvu – Latvijas florbola izlases 20 gadus vecajam uzbrucējam Rolandam Kovaļevskim sestdienas vakars bija īpaši emocionāls.

“Sajūtas fantastiskas, tik daudz skatītāju. Pat hokejā, kad pats esmu bijis kā skatītājs, tik daudz nav bijuši. Ļoti patīkami. Spēle bija ļoti laba, pierādījām, ka varam cīnīties. Golus ielaidām pēc savām muļķīgām kļūdām – maiņa, uzbrukumā ejot neprecīza piespēle. Plāns bija likt uzsvaru uz aizsardzību un daudz maz to arī veiksmīgi realizējām, zinājām, ka pašiem būs momenti un ka tie ir jāizmanto. Jāteic, ka iespēju bija pat ļoti daudz, man pašam bija trīs, vienu izmantoju, vēl bija izgājiens faktiski vienatnē pret vārtsargu – izdomāju, ko darīšu, bet izdarīju pavisam ko citu un tas nenostrādāja,” sarunā ar “LA” atzina Rolands Kovaļevskis. “Ir forši debitēt pasaules čempionātā pret tādu komandu kā Zviedrija. Viņi parādīja, kā jāspēlē, bet mēs arī nebijām slikti. Mērķis turnīrā mums ir tikai viens – medaļas, noskaņojums izlasē ir fantastisks.”

Svētdien 18.15 Latvija tiksies ar pagājušā čempionāta bronzas medaļas ieguvēju Čehiju.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Tāmnieks/luterānis Atbildēt

    Manas abas Ōmes nomira 82. dzīves gadā. Domāju, ka ne viena, ne otra savā mūžā ne reizi pieredzēto un izjusto neapzīmēja ar “fantastiski!”, kaut bija 5. gads, divi pasaules kari, bēgļu gaitas Krievijā, “revolūcija”, bads, baigais gads, izvešanas, vairākkārtēja okupācija un komunisma celtniecība. Vakar ”Sporta apskatu” veidojušiem abiem žurnālistiem(?) un arī šī raksta autoram ir ļoti nabadzīgs vārdu krājums. Varbūt, ka dažreiz tomēr der ieskatīties latviešu valodas sinonīmu vārdnīcā un sameklēt “fantastikai” aizvietotājvārdu – kādu necilu sinonīmu?!

Draugiem Facebook Twitter Google+