×
Mobilā versija
Brīdinājums +21°C
Ritma, Ramona
Ceturtdiena, 19. jūlijs, 2018
20. decembris, 2016
Drukāt

Koziols: Ja Hārtlijam piedāvās līgumu NHL, viņš var atteikties no Latvijas izlases

foto: LETAfoto: LETA

Latvijas hokeja izlases nupat apstiprinātais galvenais treneris Bobs Hārtlijs var atteikties no darba ar valstsvienību, ja saņems darba piedāvājumu no kāda NHL kluba, “LA” otrdien sacīja Latvijas Hokeja federācijas (LHF) ģenerālsekretārs Viesturs Koziols.

“Biju aizbraucis uz Ņujorku iepazīties ar NHL sistēmu. Piezvanīju aģentam Polam Teofanusam, kurš izlases galvenā trenera amatam piedāvāja trīs, četrus kandidātus. Hārtlijs ir viens no titulētākajiem speciālistiem un panākt vienošanos nebija viegli – ļoti daudz runājām pa telefonu, attiecīgs ir arī rēķins. Viņš ir ļoti ambiciozs, bet šajā ziņā mūsu viedokļi sakrīt un tas bija pamats, lai parakstītu līgumu,” teica Koziols.

Šobrī gan ir viena nianse – ja Hārtlijam līdz 5. februārim līgumu piedāvās kāds no labākajiem NHL klubiem, tad viņš to var pieņemt un izlasei jāatgriežas pie cita galvenā trenera meklējumiem. “Viņam neinteresē NHL lejasgala klubi, bet, ja piedāvā kāds no līderiem, tad tā ir prioritāte. Mūsu līgumā arī ir atrunāts – ja tas nenotiek, tad abas puses ir ieinteresētas noslēgt ilgtermiņa vienošanos,” skaidroja LHF ģenerālsekretārs.

Šobrīd līgums ar Hārtliju noslēgts uz vienu gadu ar iespēju to pagarināt vēl uz vienu. Hārtlijs apzinās, kurās līgās spēlē Latvijas hokejisti, taču viņa mērķis ir pierādīt, ka mūsējie var cīnīties par augstām vietām, nevis par vietas saglabāšanu elites divīzijā.

Uz jautājumu, vai viņš ir dārgs speciālists, Koziols sacīja – Latvijas hokejā bijuši arī dārgāki, acīmredzot domājot kanādieti Tedu Nolanu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+