Sports
Hokejs

Koziols: Sarunu procesā ar Hārtliju esam tikuši ļoti tālu 1


Bobs Hārtlijs (pa kreisi) un Viesturs Koziols.
Bobs Hārtlijs (pa kreisi) un Viesturs Koziols.
Foto: LETA

Sarunu procesā ar Bobu Hārtliju par sadarbības turpināšanu esam tikuši ļoti tālu, “LA” trešdien sacīja Latvijas Hokeja federācijas ģenerālsekretārs Viesturs Koziols.

Koziols atgriezies no vizītes Ziemeļamerikā, kur tikās ar Bobu Hārtliju, cenšoties vienoties par sadarbības turpināšanu.

“Vairākas reizes tikos gan ar Hārtliju, gan viņa aģentu. Juridiski šobrīd var teikt, ka esam pārrunu procesā, abām pusēm ir interese noslēgt līgumu uz ilgāku laiku, tagad jāvienojas par praktiskām lietām. Sarunu procesā esam tikuši ļoti tālu, bet daži punkti var izrādīties kritiski, viens no tiem – finanses. Pārrunas ar aģentu nav vienkāršas,” atzina Koziols, piebilstot, ka plašākus komentārus šobrīd negribētu sniegt. Viņš norādīja, ka Hārtlijs negaida piedāvājumus no NHL, kur visiem klubiem ir atrasts galvenais treneris.

Skaidrībai vajadzētu būt nedēļas – desmit dienu laikā. “Mums nav laika gaidīt. Ja ar viņu nesanāk, tad jāmeklē cits variants, bet pagaidām plāns B vēl nav skatīts, ar citiem treneriem vai aģentiem es Ziemeļamerikā netikos,” teica Koziols.

Saistītie raksti

Pavasarī Hārtlijs Latvijas izlases galvenā trenera amatā debitēja ar desmito vietu pasaules čempionātā un ļoti labām atsauksmēm gan no spēlētājiem, gan pārējās hokeja sabiedrības. Pērnā gada nogalē ar kanādieti tika noslēgts līgums uz 1+1 gadu.

Bobs Hārtlijs trenera karjerā ir ieguvis Stenlija kausu ar Kolorādo “Avalanche” un arī atzīts par NHL sezonas labāko treneri.

LA.lv