Kozlovam vārti, “Šiauliai” eirokausi beigušies 0

Latvijas futbolista Igora Kozlova gūtie vārti nepalīdzēja Lietuvas vienībai “Šiauliai” pārvarēt Eiropas līgas kvalifikācijas pirmo kārtu.

“Šis nav pirmais signāls, ka mūsu valstī kaut kas nav kārtībā” – Horens Stalbe atklāti par sajūtām pēc piedzīvotā uzbrukuma benzīntankā 80
Māte ar šausmām atklāj, ka jaundzimušais bērns, par kuru viņa rūpējās slimnīcā, nav viņas bērns
Septiņi seni vārdi, kurus nevajadzētu dot meitenēm 24

Pirmās kārtas atbildes mačā lietuvieši savā laukumā ar 2:1 uzvarēja Tallinas “Levadia”. Divu spēļu summā rezultāts bija neizšķirts 2:2, bet, pateicoties izbraukumā gūtajiem vārtiem, tālāk tika igauņi.

Kozlovs vārtus guva 80. minūtē, nodrošinot komandai uzvaru. Visas 90 minūtes laukumā pavadīja arī cits Latvijas futbolists “Šiauliai” rindās Intars Kirhners.

Māra Verpakovska un Denisa Ivanova Azerbaidžānas “Baku” izbraukumā ar 0:2 zaudēja Slovēnijas “Mura”, tāds pats rezultāts arī divu spēļu summā. Ivanovs spēlēja visu maču, nopelnot dzelteno kartīti, bet Verpakovskis devās laukumā uz maiņu 72. minūtē.

Zaudējumu arī atbildes spēlē piedzīvoja Latvijas futbolistu Alekseja Kuplova-Oginska, Dmitrija Medecka, Aleksandra Abramenko un Dmitrija Borisova pārstāvētā Igaunijas vienība Narvas “Trans”, kas ar 0:2 (0:1) izbraukumā piekāpās Azerbaidžānas klubam Baku “Inter”. Summā – 0:7.