×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.0°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
15. decembris, 2014
Drukāt

Kozlovski vairāk par terorisma draudiem satrauc iespējama mediju kampaņa (3)

Foto - LETAFoto - LETA

Iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis ("Vienotība")

Latvijas dienesti ir ļoti nopietni gatavojušies, lai nākamā gada pirmo pusgadu, kad Latvija būs prezidējošā valsts Eiropas Savienības (ES) Padomē, spētu aizvadīt un nodrošināt visus pasākumus, intervijā LNT raidījumā “900 sekundes” pirmdien sacīja iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis.

Terorisma līmenis Latvijā joprojām vērtējams kā zems, tāpēc “tos mēs neizskatām kā top draudus”, bet vairāk ministru uztrauc kampaņa, kas varētu tikt īstenota publiskajos medijos tajā brīdī, kad norisināsies dažādi pasākumi.

“Primārā lieta ir terorisms, kas būtu bīstamākais apdraudējums, kas varētu nākt. Tur ir ļoti nopietna sadarbība ar mūsu partnerdienestiem, Drošības policijas un Valsts policijas sadarbība iespējamo draudu novēršanā. Ilgstošs laiks tika veltīts, lai šo plānu sagatavotu, tāpat plāns tika pārbaudīts praksē. Nākamais ir diskreditācijas paņēmieni. Es gribētu aicināt sabiedrību un tieši medijus izvērtēt informāciju, kas tiek pasniegta un kādā veidā tā tiek pasniegta. Zināmā mērā šādas informācijas izplatīšana no mūsu nedraudzīgajiem citu valstu dienestiem mērķis varētu būt piešķirt tai lielāku publicitāti, rezonansi sabiedrībai, tādā veidā radot šaubas vai bažas, ka mēs varētu netikt galā ar prezidentūru,” norādīja ministrs.

Latvijas prezidentūra ES Padomē sāksies 1.janvārī.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Mediju darboņas Latvijā ir ārkārtīgi zemā līmenī. To, ko šie ļaudis paveikuši Latvijas valsts diskreditēšanā un Latvijas sabiedrības pazemošanā, ir prātam neaptverami. Ja darbu medijā veic aprobežoti, neizglītoti vai mazizglītoti cilvēki, tad nav ko brīnīties, ka informācijā pirmajā vietā allaž ir krimināllietas un tad tikai kaut ko cita starpā piebilst arī par normālļaužu dzīvi. Pēc mediju informācijas, mums Latvijā nav ražošanas, nav banku sektora, nav slimnīcu un visas lauku skolas ir jau sen aizklapētas. Zemniekiem iet ārkārtīgi smagi, tie tikko velk dzīvību. Visi lauki un tīrumi aizlaisti, lopu nav. To, ko vēl varam nopirkt, tie ir ievestie produkti. Reitingos Latvija allaž tai zemākajā vai augstākajā vietā, kā nu kuro reizi nepieciešams. Ir sasniegts pats galvenais – cilvēki ir apdumoti. Un pat tiktāl, ka nepieciešamības gadījumā baidās izsaukt ātro palīdzību. Avīzēs sakot, ka medicīna ir pagalam un ātros nemaz vairs nevar izsaukt.
    Ja mediju darboņas kāds kritizēs, tam aizbāzīs muti ar viedo teikumu par preses brīvību. Taču Latvijas mediji nav brīvi, tie kalpo Latvijas valstij nelojāliem saimniekiem, tai skaitā arī Kremļa vietvalžiem. Drošības policijai tomēr rūpīgāk nāktos pasekot tieši katram plašsaziņas līdzeklim, ko tas katrreiz melš un kādas bildes rāda.

  2. Padomju laikā pirms starptautiskiem pasākumiem disidentu grēkos aizdomās turāmie un citi krimināli elementi tika neitralizeti.Arī tagad ir gaidams liels žurnālistu pieplūdums un iespējama stingri turēto valsts noslēpumu izpaušana- tai skaitā arī pensionēto arodslimnieku un invalīdu diskriminācija,stāvoklis veselības aprūpē un citas nesmukas lietas.Žēl tikai mūsu teritorija ir neliela un grūti būs atrast vietu kur šādus elementus izvietot.

Draugiem Facebook Twitter Google+