×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.5°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
2. jūnijs, 2015
Drukāt

Kozlovskis: ierindas darbinieki nepieņem lēmumus par pielaidēm valsts noslēpumam (5)

Foto - LETAFoto - LETA

Iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis ("Vienotība")

Drošības struktūru ierindas darbinieki nepieņem lēmumus par pielaides valsts noslēpumam piešķiršanu, otrdien intervijā Latvijas Radio sacīja iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis.

Viņš norādīja, ka Latvijā ir trīs cilvēki, kas var lemt – personai var vai nevar piešķirt pielaidi valsts noslēpumam. Šie cilvēki ir Drošības policijas (DP), Satversmes aizsardzības biroja un Militārās izlūkošanas un drošības dienesta vadītāji. Ministrs pauda pārliecību, ka šo dienestu vadītāju pieņemtie lēmumi ir rūpīgi izsvērti.

Jau ziņots, ka žurnālistes Agneses Margēvičas publikācijā apgalvots, ka DP darbinieki, kuri nodarbojas ar pielaižu piešķiršanu valsts noslēpumam, ikdienā pārvietojas ar dārgām BMW un “Range Rover” marku automašīnām, piedalās privātos “tusiņos” ar “partiju kasieriem”, spēlē tenisu ar varas eliti un apgrozās miljonāru aprindās, paši vairāk atgādinādami turīgus uzņēmējus, nekā valsts amatpersonas.

DP darbinieki, kuri nodarbojas ar pielaižu piešķiršanu valsts noslēpumam, ikdienā pārvietojas ar dārgām BMW un “Range Rover” marku automašīnām, piedalās privātos “tusiņos” ar “partiju kasieriem”, spēlē tenisu ar varas eliti un apgrozās miljonāru aprindās, paši vairāk atgādinādami turīgus uzņēmējus, nekā valsts amatpersonas.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

 1. Kozlovskis - vecs padomietis Atbildēt

  Viņam, un viņam līdzīgiem, sen bija jābūt ārā no Latvijas varas struktūrām.

 2. Aleksandrs Strods Atbildēt

  Vērsos tiesībbsargājošās iestādēs par korupciju un tika iesūtīti 19 narkomāni, alkoholiķi, agrāk tiesātie un salauza visas manas mēbeles, izsita logus, izlauza durvis, apzaga, iznīcināja mantu, desmitiem reižu inficēja datoru , izjauca operētājsistēmu ,kamēr ar sievu dzīvojam dārzā , pilsētas dzīvoklī – privātīpašumā dzīvo kā savās mājā.
  Pret mani R.Frolovs, I. Kazakova (Kondrašina )safabricē lietu. zv. advokāts Jānis Ernstons un Daina Viņķele pieļauj viltotu dokumentu izmantošanu, viltotu parakstu uz 2008.g. 2.09. protokola izmantošanu , pieļauj, ka pie lietas iztrūkst desmitiem attaisnojošu dokumentu, netiek nozīmētas ekspertīzes, netiek pārsūdzēts 2010.g. 9.12. lēmums , netiek pārbaudīts alibi ( t.sk. 2014.g. 5.02. tv3.lv/beztabu „ Nepatiesi apsūdzēts – Bez Tabu „ … Nedz policija, nedz tiesa nav ņēmusi vērā alibi…, Rīgas rajona tiesa atteicās nopratināt lieciniekus un apskatīt iesniegtās fotogrāfijas. ), atsaka izsaukt un nopratināt lieciniekus, pieprasīt dokumentus u.t.t. Lai nepieļautu aizstāvēšanos un pārstāvību Jelgavas Dzimtsarakstu nodaļas arhīva pārzine S.Valtere izsniedz juridiski nederīgu izziņu, PML Jelgavas nodaļas vadītāja I.Pučeta izdod juridiski nederīgu pirmuzskaites veidlapu u.t.t. un nepalīdz ne iedzīvotāju reģistra dati un iesniegtie tiesā dokumentu oriģināli , pirms tiesas sēdes tiesas slēgtajā zonā tiek ieaicināta lieciniece , tiesnese D. Skrauple lēmumu pieņem ne likumā noteikto 15 dienu laikā, bet 3 mēnešu laikā , nepalīdz ne tiesas, ne tiesneses noraidījums (tiesnese D. Skrauple piedraud ar izdzīšanu no tiesas zāles ), t.i. tiesa ir kā PSRS 1937.g.-1938.g. „ troika „ , “ Tiesāšanā kā ķēķis “ , “ cits ķēķis.Tāpat 2011.g. 16.05. konstatēju, ka dārza mājā 2011.g. no 4.01. līdz 16.05. ir nodedzināta elektrība 100 kw. , nodedzināta malka ( vismaz 6 kubikmetri) , izsisti pirtij no sienas 4 baļķi ,līdz ar to ir pilnīgi jāpārkrauj pirts, izmaksas ap Ls. 2000, izsists logs uzlauztas durvis un vēl citai saimniecības ēkai izsists logs, salauztas mēbeles .2015.g. 15.01. pēc plkst. 21:00 tiek nodedzinātas saimniecības ēkas ar mēbelēm, dārza inventāru, kokmateriāliem. 2015.g. 28.01. ap plkst. 18:00 tiek nodedzināta pirts.Liecinieki redz pie šīs pirts divus vīriešus, bet līdz šodienai neviens noziegums nav atklāts. Lūk kā izrēķinās ar cilvēkiem, kas Latvijā atklāj korupciju!!! Un kā tiek tērēta nodokļu maksātāju nauda falsifikatoriem un to atbalstītājiem – prēmijām, paaugstināšana amatā, dienesta pakāpju piešķiršana, Goda rakstu pasniegšana , nav naudas slimiem bērniem, bet ir nauda safabricētām diagnozēm.Un kādi sodi korumpantiem- nosacīti sodi un naudas sodi!!!

 3. Kozlovski, tas pat man sētniekam ir skaidrs, ka gala dokumentu var parakstīt tikai vaditājs. Viņš jau paraksta uz aoakšnieka sagatovoto dokumentu pamata. Bet ja apakšnieks ir ieintersēts kāda X cilvēka norakšanai, viņš to var izdarīt, salikt visu ka to vajag. Tev uz galda parakstīšanai ir nolikts dokuments parakstīšanai, ka PSRS laikā figurēja jēdziens, ka ir vajadzīgs tikai cilvēks, bet pantu piemeklēs. Es neticu DP un SAB darbībai un izvērtējumiem.

  • To ka valstī sāk pavairoties amata baroni man arī ir skaidrs, nav skaidrs, kā ar tiem tikt galā. Ko gribēs – to arī nodefinēs. Kozlovskis ir rūdīts birokrāts, padomju skola, ar to nav tik vienkārši. Viss būs gluds un apaļš.

 4. Ministra kungs! Nemuļķojiet tautu! Priekšnieki pieņem TĀDU lēmumu, KĀ un KĀDU dokumentu ” ierindas darbinieks” sagatavo. Dokumentus ŠĀDA t.i. ” pareizā” lēmuma pieņemšanai, sagatavo uzticamas personas. Līdz ar to priekšniekam-lēmuma pieņēmējam ir lielas iespējas attaisnoties un dzīt muļķi pat tiesā.

Draugiem Facebook Twitter Google+