×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.8°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
17. oktobris, 2015
Drukāt

Kozlovskis: jāgatavo maiņa Valsts policijas vadībai (11)

Foto-LETAFoto-LETA

Skaidrs, ka jāgatavo maiņa Valsts policijas vadībai, intervijā aģentūrai BNS sacīja iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis.

Viņš norādīja, ka ar pašreizējo Valsts policijas priekšnieku Intu Ķuzi vairākkārt pārrunājis, kādas varētu būt policijas nākotnes perspektīvas. Tāpat viņš atgādināja, ka Ķuzim ir izdienas pensijas vecums, un viņam nākamgad beidzas darba termiņš Valsts policijas priekšnieka amatā.

“Krīzes un pēckrīzes laikā, kad no policijas masveidā gāja visi prom, Ķuža kungs ir stabilizējis to sistēmu un kopumā šos gadus nostrādājis cienīgi. Vēl jautājums ir par attīstību uz nākotni. Varu pateikt, ka skatāmies, kurš būtu spējīgs šo darbu veikt,” sacīja Kozlovskis

Uz jautājumu, vai nākamgad plānota Valsts policijas priekšnieka maiņa, ministrs teica: “Negribu to iecirst akmenī, bet skatīsimies. Ir daudzas lietas, kas prasa pārmaiņas.”

Pievienot komentāru

Komentāri (11)

 1. … ‘ Ja(sa)gatavo (?!) maina Valsts policijai … netikvien … ari visai virsvadibai … !

 2. Problema ir daudz dzilaka – si VALSTS IR NOZAGTA, vajadziga LUSTRACIJA.

 3. Bet vai jaunie būs labāki?!?Šaubos,visās struktūrās pilns nelojālo un pielīdēju…it sevišķi man tā šķiet Rīgā un Latgalē.

 4. Pareizi vajag sākt,nevis tā kā ar žogu,bet ar sevi!

 5. Skaidri redzams,ka Kozlovskis vairs nevelk.

 6. Pareizi un jāsāk ar Kozlovski- cik ilgi pretojās žoga būvei uz austrumu robežas, pat slimo mežacūku ienākšanu ierobežotu un kur nu vel kontrbanda un ievestie migranti… Kā policika sargā MK apkārtni? Nekā! Policija pazūd no apdzīvotām vietām, kā rudens mušas… Kā piemērs Iecava ar 8 000 iedzīvotāju …Ja vajagot – braukšot no Marsa… Tikai tas Mars ir kaut kā patālu?

 7. steidzigi un tulit JAMAINA kozlovskis//// pilnigs tuksmuldetajs

 8. Nata>Tāmnieks/luterānis Atbildēt

  Tieši tā, piekrītu Jums! Jāsāk ar nomaiņu no pašas augšas līdz apakšai!
  Tā dzīvot vairs nevaram, to katrs pilsonis saprot, jo šis purvs augstākajos ešelonos, kas ir izveidojies, rauj sevī visu Latviju.
  Vai būs kāds drosmīgais, kurš uzņemsies šo atbildību?? Līdz šim, visus 25 gadus, esam tikai tukšu gvelzuši.

 9. Tāmnieks/luterānis Atbildēt

  Ja nu kur būtu vajadzīgs ”ķeizargrieziens”, tad policijā pirmām kārtām! Kur vien ”neroc”- kultūrā, medicīnā, tiesā, prokuratūrā, izglītībā, celtniecībā, policijā, Saeimā, visādās ministrijās, iepirkumos, konkursos pat sportā un mākslā, u.t.t.- aina viena- visu pērk un pārdod. Visi raud, ka nav naudas, bet “Mersedess” sen ir pa prastu, Jūrmala nav kūrorts, sieva it tikai mājkalpotāja, 200 m2 māja bez tornīša- suņubūda un ar algu iztiek tikai nelgas. Cik ilgi tā dzīvosim?!
  Policija jāveido no jauna un vismaz kādus 5 gadus augstākajos amatos būtu jāliek ķīnieši, angļi, varbūt, ka amerikāņi, lai izķer un ietupina mūsu neaizskaramos ”likumīgi noziedzīgos” činovniekus no viszemākajiem amatiem līdz pat…, nu jūs jau paši saprotat. Jāpārņem Singapūras pieredze, tas ir vienīgais ceļš, tik tiešām- vienīgais!

Draugiem Facebook Twitter Google+