×
Mobilā versija
Brīdinājums +23°C
Ritma, Ramona
Ceturtdiena, 19. jūlijs, 2018
19. augusts, 2016
Drukāt

Kozlovskis: Latvijas iedzīvotāji joprojām mēģina pievienoties “Islāma valstij” (6)

Foto LETAFoto LETA

Latvijas iedzīvotāji turpina mēģinājumus doties uz Sīriju, lai piedalītos karadarbībā “Islāma valsts” rindās, intervijā Latvijas Televīzijas raidījumā “Rīta Panorāma” sacīja iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis (“Vienotība”).

Ministrs izvairījās minēt cilvēku skaitu, norādot, ka atbildīgajām iestādēm informācija ir zināma. Viņš norādīja, ka ir “Latvijas iedzīvotāji, konvertīti, kuri ir mēģinājuši” iesaistīties karadarbībā teroristiskās organizācijas pusē. Kozlovskis piebilda, ka šiem cilvēkiem tas nav izdevies.

Pēc ministra teiktā, tendence Latvijas iedzīvotājiem mēģināt pievienoties “Islāma valstij” nav “pieaugoša līkne”. Viņš uzsvēra, ka Latvijā šādu gadījumu skaits nav salīdzināms ar citām valstīm. Citviet tie esot “tūkstoši, simti un desmiti, bet Latvijā vēl mazāks skaitlis”.

Tajā pašā laikā Kozlovskis norādīja, ka terorisms ir problēma arī Latvijai un “nevar pateikt, ka esam ārpus visa”. Ministrs apliecināja, ka pašlaik mūsu valstī ir kapacitāte, lai terorisma draudu līmenis nebūtu jāpalielina.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. droši vien cer tajā “slāma valstī “uz lielāku pensiju, Rišār …visi jau nav mazas viesnīciņas īpašnieki, Rišār..

  2. atrisinājums vienkāršs Atbildēt

    Ārā laist, bet tad atņemt pilsonību vai uzturēšanās atļauju un IEKŠĀ NELAIST.

  3. Viņi ir redzeslokā un , kad kādus sadurs, sagriezīs, uzspridzinās varēs pat arestēt.

  4. Un kāda tad atbildība par to. Nekāda! Ar Aijo ķēpājas gadiem ilgi. Ir jāmaina likumdošana ujn ministram vajadzētu izrādīt iniciatīvu.

  5. ministrs nepasaka, KURI ir tie iedzīvotāji, kas ar savu uzvedību meklē nepatikšanas Latvijas valstij, iesaistoties šādās izdarībās kā karadarbība Islama valsts pusē! Šādas darbības ir ar nopietnām sekām un šoreiz ĻOTI svarīgi zināt tos “karotājus”! ĻOTI SVARĪGI!!!

  6. Šādi komentējot vajadzētu krasi nošķirt, latvieši vai cittautieši. Diez vai īstie latvieši gribētu kāds saistīties ar islāmu, bet ieceļotāji un okupantu pēcteči un ,,Kalniņi,, gan!

Draugiem Facebook Twitter Google+