Mobilā versija
+2.2°C
Gunārs, Vladimirs, Gunis
Ceturtdiena, 8. decembris, 2016
26. marts, 2012
Drukāt

Kozlovskis: Līguma laušana ar fotoradaru piegādātājiem problēmu neatrisinās

kozlovskis

Ja izbeigtu līgumu ar fotoradaru piegādātājiem – uzņēmumu “Vitronic Baltica” – problēma ar radaru uzstādīšanu neatrisinātos, bet gluži pretēji – rastos ļoti liels izaicinājums, jo valstij naudas šo radaru uzstādīšanai nav, šodien Latvijas Radio teica iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis (ZRP).

Kozlovskis uzsvēra, ka stacionāro fotoradaru uzstādīšanai nepieciešami 10 līdz 11 miljoni latu un valdībai tādas naudas nav.

Līdz 20.maijam uzņēmumam ir uzdots uzstādīt stacionāros fotoradarus, un ministrs arī prasīšot no Valsts policijas, lai tā rūpīgi sekotu līguma nosacījumu izpildei.

Kozlovskis atzina, ka šī ir pirmā reize, kad Valsts policija sastopas ar privāto partnerību, tādēļ arī ir vairākas problēmas. Ministrs arī atzīmēja, ka policija nevar dot pavēles privātam uzņēmumam.

Kopš 2002.gada Ceļu policijas darbinieku skaits ir samazinājies aptuveni trīs reizes. Ja pirms desmit gadiem Latvijā bija ap 1500 policistu, tad patlaban – vien 600 Ceļu policijas darbinieku. Kozlovskis uzskata, ka ceļu satiksmes drošības uzraudzībā nav nepieciešami lieli cilvēku resursi, tādējādi arī mazinās korupcijas riski.

Pievienot komentāru

Revolūcija, kas nes attīstību un briesmasTāpat kā cunami vilni, cilvēki digitālās tehnoloģijas sākumā vilni apbrīno, neapzinoties tā spēku un ātrumu
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Draugiem Facebook Twitter Google+