Mobilā versija
+3.9°C
Lilita, Irita, Ita
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
9. decembris, 2015
Drukāt

Kozlovskis negrib par premjeru, labprātāk turpinātu vadīt iekšlietu nozari (12)

Foto: LETAFoto: LETA

Iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis (V) sliecas nekandidēt uz premjerministra amatu un vēlas turpināt pildīt pašreizējos pienākumus.

Šodien intervijā Latvijas radio raidījumā “Krustpunktā” Kozlovskis teica, ka viņš būtu priecīgs turpināt vadīt iekšlietu nozari, jo viņam ir daudz iesāktu darbu.

Tāpat viņš savu izvēli argumentēja ar to, ka labi pārzinot iekšlietu nozari un arī nozares pārstāvji viņam atzinuši, ka labāk redzētu viņu turpinām iesāktos darbus.

“Es domāju, ka jābūt citam kandidātam. Izvērtējot faktorus uzskatu, ka būtu jābūt citam premjeram nevis man. Tāpēc aicinātu šo jautājumu vairs neaktualizēt,” uzsvēra Kozlovskis.

Pievienot komentāru

Komentāri (12)

 1. Varbūt Kozlovska k-gam piedāvāts labi apmaksāts darbs Honkongā ?

 2. Saprātīgs lēmums. Junkurs jau pamēģināja deputatēt, un ko, nonāca “honhongā”. Vienotības kandidātiem, izņemot vienu, nav nekādu perspektīvu.

 3. Cerams, ka Vējonis Āboltiņu neapstiprinās nevienā amatā, tiešām nav pelnījusi par Straujumas “izēšanu” šī nelabojamā intrigante.

 4. Pat policistu priekšniekam bail no rudās lapsas- kur vēl? Kur ņemt tik drosmīgu vīru ( sievu ) kuram nebūtu bail?

 5. pie premjera neviens neiet ar sieciņiem, lai neliek
  aiz restēm … ?

 6. izteica priekšlikumu no kā zēns nevareja atteikties. uz honkongu nebrauks tas skaidrs bet vienalga intresanti, cik uzreiz samaksāja, ko apsolija….

 7. “Saskaņa” ir vēlēšanu uzvarētājs = premjerministrs no “Saskaņas”. Vai atkal “Latviešijā” krievi nāk?

 8. Nu re, Āboltiņa jau vienu konkurentu novākusi, droši vien apsolot, ka viņas valdībā Kozlovskis būs iekšlietu ministrs. Viņas ambīcijas var apturēt tikai Vējonis, bet vai būs vēlēšanās un griba?

 9. Es gribu! Es! Es! – spiedz Solvita .

 10. Pareizs lēmums.

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (30)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (25)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+