×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.4°C
Egons, Egmonts, Egija, Henriks, Heinrihs
Svētdiena, 15. jūlijs, 2018
10. aprīlis, 2017
Drukāt

Kozlovskis sniedz skopu komentāru par Pētersones – Godmanes pielaidi (5)

Foto - LETAFoto - LETA

Satversmes aizsardzības birojs (SAB) vēl nav pieņēmis lēmumu par to, vai pagarināt pielaides valsts noslēpumam termiņu Iekšlietu ministrijas (IeM) valsts sekretārei Ilzei Pētersonei-Godmanei.

“Pārbaudes procedūra vēl nav noslēgusies un lēmums nav pieņemts,” aģentūrai LETA teica SAB preses pārstāve Iveta Maura.

Iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis (V) ar savas padomnieces Daigas Holmas starpniecību aģentūrai LETA apliecināja, ka līdz šodienai viņš nav saņēmis oficiālu informāciju saistībā ar Pētersones-Godmanes pielaides pagarināšanu, līdz ar to šobrīd papildu komentārus nevarot sniegt.

Ministrs arī norādīja, ka pielaides valsts noslēpumam piešķiršana ir tikai un vienīgi drošības iestāžu kompetences jautājums un tas neietilpst viņa kompetencē.

Pētersone-Godmane aģentūrai LETA pavēstīja, ka viņa šobrīd atrodas atvaļinājumā ārpus Latvijas un viņai nekas nav zināms par iespējamo pielaides nepagarināšanu, tāpēc viņa neko nevar komentēt. Valsts sekretāre no atvaļinājuma plāno atgriezties pēc Lieldienām.

Atsaucoties uz avotiem valdībā, Latvijas Televīzija vakar ziņoja, ka Pētersonei-Godmanei nav atjaunota pielaide darbam ar valsts noslēpumu, kas nozīmējot, ka viņa, visticamāk, vairs nevar pildīt valsts sekretāres pienākumus.

Šogad Pētersonei-Godmanei beidzies pielaides termiņš.

Pētersone-Godmane valsts sekretāres pienākumus Iekšlietu ministrijā veic kopš 2009.gada.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. Juris Savickis. Ir skaidrs, ka šā cilvēka uzdevums ir turēt Latviju uz gāzes adatas. Traucēt valsts enerģētiskajai neatkarībai. Ko redzam Savickim apkārt? Aizejiet uz hokeja maču – viņa ložā sēž prezidents Ulmanis, prezidents Bērziņš, Ministru prezidenti, Iekšlietu ministrijas valsts sekretāre un valsts noslēpuma turētāja Godmane. Augstāks līmenis vairs nevar būt!”

  2. lauvas un puķu podi viņam traucēja, taču tas notika nepietiekami efektīvi, lai novērstu katastrofu. Iespējams, ka šo līniju vajadzētu turpināt visos masu pasākumos arī pie mums Rīgā vai Liepājā

  3. Cik kompetents vai latviešu valstij lojāls ir SAB, ja nedod pielaidi Kalnzolam, bet tās saņem saskaņieši, Kononova fanāti: Rinkēvičs un Kozlovskis?

  4. zinātnieks un pētnieks Atbildēt

    “Pārbaudes procedūra vēl nav noslēgusies un lēmums nav pieņemts,” * * * *
    Nepieciešamie lemumi nekad netiek laicīgi pieņemti, viss tiek atlikts.

Draugiem Facebook Twitter Google+