×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.1°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
10. marts, 2015
Drukāt

Kozlovskis: šogad 16. martā radikāļi centīsies piesaistīt lielāku uzmanību (11)

Foto - LETAFoto - LETA

Iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis ("Vienotība")

Iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis (“Vienotība”) bažījas, ka 16. martā leģionāru piemiņas pasākumu laikā radikāli noskaņotie ar provokatīvām darbībām varētu mēģināt piesaistīt vairāk uzmanības.

“Ierastais scenārijs, galvenie spēlētāji ir tie paši. Par ko es bažījos – ka varētu tikt vairāk mēģināts piesaistīt publicitāti, lai pēc iespējas plašāk varētu diskreditēt Latviju kā prezidentūras valsti, sasaistot ar valsti, kurā atdzimst fašisms,” otrdien žurnālistiem sacīja Kozlovskis.

Taujāts, vai šogad drošības riski ir lielāki nekā citus gadus, ministrs noteica, ka tas esot teorētiski.

Valsts policija un Drošības policija apzinājusi visas organizācijas, kas gatavojas pasākumiem un ir tiem gatavas. Gala drošības iestāžu rīcības plāns tiks pieņemts dažas dienas pirms 16. marta.

“Pašlaik nav identificēti nekādi potenciālie draudi masu nekārtībām vai vardarbībām. Skaidrs, ka klasiski šīs organizācijas izmanto šo dienu, lai mēģinātu diskreditēt Latviju par fašisma atdzimšanu,” pauda ministrs.

Viņš arī informēja, ka viena organizācija saņēmusi oficiālu finansējuma pasākuma rīkošanai no Krievijas.

Iekšlietu ministrs aicināja iedzīvotājus atturēties un neapmeklēt 16.martā pieteiktos pasākumus, atturoties no iespējamām provokācijām. “Ir pietiekami daudz radikālu personu, kas varētu darīt arī drošības riskus, tam arī gatavojamies, to nevar pilnībā izslēgt,” klāstīja Kozlovskis.

Jau ziņots, ka Rīgas dome apstiprinājusi visus 16. martā pieteiktos pasākumus leģionāru piemiņai pilsētas centrā Brīvības pieminekļa apkārtnē.

Pievienot komentāru

Komentāri (11)

 1. Man ir jautājums... Atbildēt

  Vai Kozlovskis atkal autobusā ar Korenu dzers tēju?

 2. KURSH SAIMNIEKS? Atbildēt

  16.martaa ap Briiviibas pieminekli aug augumaa prokrieviski nenormaali aug.KUR IR SAIMNIEKS LATVIJAA?

 3. Kozlovskim jau pašam jēdziens “fašisms” ir asinīs, tāpēc viņš to vārdu visur lieto. Viņš pats uzprasās, lai šo vārdu lietotu vietā un nevietā. Jo nekur saziņas līdzekļos to patreiz nepiemin, bet Kozlovskis jau ievingrina balsi. Un kas tie par “radikāļiem”, kas iet nolikt ziedus pie pieminekļa? Vienreiz ir jābeidz varas vīriem te apsaukāties. Cilvēki, kas atceras kritušos leģionārus, noliekot ziedus pie Latvijas brīvības simbola nav nekādi radikāļi, kā viņus te pie varas esošie nodēvējuši. Stāsta, ka nekādu draudu nav, bet
  runā par radikāļiem un fašismu. Laikam pats uzprasās!

 4. KAS PAR FAŠISMU??? KURŠ un KUR to kāds redz??? KAD REIZI PA VISĀM REIZĒM BEIGS MULDĒT PAR FAŠISMU LATVIJĀ??? KAS NOTIEK??? Vai VĒL 23 gadus tiem auniem būs jāskaidro tēma “leģions” un “leģionāri”? Pie visām šīm nelietībām, kas notiek 16.martā pie MŪSU svētuma, ir vainīgas VIENĪGI VISAS LATVIJAS VALDĪBAS un ievēlētās SAEIMAS, kas NAV GRIBĒJUŠAS ŠO JAUTĀJUMU LĪDZ ŠODIENAI ATRISINĀT!?? Katru gadu ar LIELU SAJŪSMU GAIDA ŠO DATUMU, LAI DEMONSTRĒTU SAVU NESPĒKU UN MUĻĶĪGUS LĒMUMUS!? TRAKUMS!!! ARĪ 9.maija svinību jautājums NAV ATRISINĀTS??? Gaisā karājas apnicīgais: KĀPĒC VIENI VAR un OTRI NEVAR SVINĒT KRITUŠO PIEMIŅU???????????

 5. Apbrīnoju latviešu propogandistu bailes analizēt Latvijas vēstures okupācijas periodu,bailes saukt lietas īstajos vārdos.Izrādās ka 50 gadi okupācijas ir bijuši bez kolaboracionisma.Popularizejot hitleriešu propogandu par leģionāriem tiek nodarīts neatgriezenisks ļaunums un ir lieliska piespēle padomju okupācijas atbalstītajiem un Kremļa propogandai.

 6. Atkal murmina par fašismu… vai tiešām Musolīni 16. martā augšāmcelsies un tieši Rīgā pie Brīvības pieminekļa ?

 7. AI, KĀ MUMS BAIL, KA NAŠA RAŠA UZ MUMS KRATĪS AR PIRKSTU! :))

 8. Ja jau policija ir tik mazpējīga, ka R. Kozlovskim ik gadu publiski jāsauc SOS! – “Iekšlietu ministrs aicināja iedzīvotājus atturēties un neapmeklēt 16.martā pieteiktos pasākumus”, – tad kāda jēga no tādas policijas?

 9. Katru gadu 16.martā pie Brīvības pieminekļa mūsu augsti cienījamā”poļīcija” savā starpā sarunājas kaimiņvalsts valodā.

 10. Radikālis ir Kozlovskis. Bet viņa partijas biedreni Āboltiņu es uzskatu par galēji labējo ekstrēmisti.

  • Fakts tomēr ir tas, ka Ušakovs, Mirskis, Agēšins un visa tā banda ir GALĒJI LABĒJIE EKSTRĒMISTI. Vārdu sakot — krievnacisti.

Draugiem Facebook Twitter Google+