×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.3°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
29. marts, 2016
Drukāt

Kozlovskis: terorisms nebūs īstermiņa problēma (10)

Foto LETAFoto LETA

Terorisms nebūs īstermiņa problēma, intervijā LTV raidījumam “Rīta Panorāma” sacīja iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis (“Vienotība”).

Kozlovskis aizvadītās nedēļas nogalē piedalījās Eiropas Savienības iekšlietu ministru ārkārtas sanāksmē, kurā tika runāts par Beļģijā notikušajiem teroraktiem. Ministrs informēja, ka tā bijusi solidaritātes sanāksme, lai atbalstītu Beļģijas kolēģus un pēc tās amatpersonas nākušas klajā ar kopīgu paziņojumu, kurā norādīts uz konkrētām lietām, kuras ir jāizdara.

Iekšlietu ministrs pauda viedokli, ka līdz šā gada aprīlim ir jāpieņem tā dēvētā Eiropas mēroga pasažieru datu reģistra izveide un jānodrošina informācijas apmaiņas stiprināšana starp dažādiem reģistriem. “Terorisms nebūs īstermiņa problēma,” teica Kozlovskis. Viņš arī pieļāva, ka, ja aprīlī Eiropas Parlaments neapstiprinās pasažieru datu reģistra izveidi, tad to varētu virzīt uz priekšu cita procesa ietvaros.

Aģentūra BNS jau vēstīja, ka pagājušajā nedēļā Briselē notikušajos sprādzienos nogalināti 35 cilvēki, neskaitot trīs teroristus pašnāvniekus. 31 cilvēks zaudējis dzīvību sprādzienu vietā – Briseles Zaventemas lidostā un Mālbēkas metro stacijā, bet vēl četri cilvēki vēlāk miruši slimnīcās.

Beļģijas Krīžu centrs iepriekš vēstīja, ka šobrīd identificēti 28 upuri. Lidostā zaudējuši dzīvību 15 no viņiem – seši beļģi un deviņi ārvalstnieki, ASV, Nīderlandes, Francijas, Vācijas, Zviedrijas un Ķīnas pilsoņi. No metro stacijā bojāgājušajiem identificēti 13 cilvēki – desmit beļģi un pa vienam Lielbritānijas, Itālijas un Zviedrijas pilsonim.

Vēl trīs bojāgājušos eksperti mēģina identificēt pēc DNS analīzēm.

Saskaņā ar iepriekš publiskotajiem Krīžu centra datiem teroraktos ievainoti 340 cilvēki no 19 valstīm, no viņiem 101 vēl atrodas slimnīcās, 62 no viņiem – intensīvajā aprūpē.

Par teroraktiem uzņēmies atbildību džihādistu grupējums “Islāma valsts”.

Pievienot komentāru

Komentāri (10)

 1. tas ir ezītim skaidrs, ka tas ir tikai sākums! lūk, mazliet sāk atjēgties tauta Francijā! Protestē, izsakās pret iebraucējiem, no tām dienvidu zemēm! Un citur arī pastiprināsies tas riebīgums pret viņu klātbūtno! un šie jau nepacietīs, ka viņus visādi pazemo, apsaukā, islamu aizskar! un sekos atriebības! viņiem zaudēt pilnīgi nav ko! Un tāpēc!!!! Latvijā, visās Trijās Baltijas valstīs nekādā garījumā nedrīskt pieļaut ievākties musulmaņiem, islamam, nēģeriem! Jau tagad izrādās, kautkādi esot musulmaņi Latvijā. Viņi klusi, klusi kautkur pa pažobelēm, pagrabiem eksistēja! Bet ja nedod Dievs Jūs Lēmēji pieļausiet, piekritīsiet, nepretosieties Briselei, kautkādiem dažiem cietpauriem, kuri Nemaz neapjēdz, ko Nozīmē Okupācija, Represijas, ko nozīmē, ka Mūsu tautība samazinās – tad Mūsu vienīgo zemīti uz zemeslodes apsēdīs arī visi tie melnie! Un tas būs Fināls Latviešu tautai! Pēc 100 gadiem noteikti pat Miljons nebūs palikuši, kopā saskaitot visus Latviešus uz zemeslodes!

 2. Nožēlojama bezatbildība, par ko būtu jāsauc pie kriminālstbildības. Bet rādās, ka tas ir Junkera un Mekeles biznesa plāns, kuram līdzi savas galvas klana arī Latvijas deputāti, nedomājot par sekām nākotnē. Gudri cilvēki vienmēr strādā ar cēloņiem. Kā ir Latvijā, Kozlovski? Gribētu dzirdēt skaidru valodu, nevis nesaprotamu murmināšanu.

 3. Vai tik tie blīkšķi nav prologs visaptverošai ļautiņu čipošanai un totālai kontrolei?

 4. Būtu labi,ja cilvēks ar tik sakāvniecisku attieksmi ilgstoši nebūtu Latvijas problēma.Spridzinātāju svētki nedrīkst ievilkties tik ilgi,ka pie tiem sāk pierast kā pie neizbēgamas gardas maltītes.Kāpēc līdz šodienai nav publiska turpinājuma par”izņemtām”sprāgstvielām un nelegāliem šaujamieroču arsenāliem Latvijā?

 5. ................. Atbildēt

  attieksme jāmaina. Katrs ekonomiskai noziedznieks vai nodokļu nemaksātājs=parazīts ir potenciāls terorists, pasē atzīmes par nodokļiem un būs visi darbā….DARBA PIETIEK!!!!!!!!!!!!!! ZEME NEKOPTA!!!!!!!
  pasaules ‘visu zemju parazīti-šarikovi ir apvienojušies’, vienīgais viņus nebarot

 6. Kozlovski, ir jāsāk pašiem ar sevi – tas ir politiskajai elitei = Latvijā iebrauc viens deboširs un uzvelk žurnālista vestīti un sāk savu darbību kā brīvais žurnālists un visi tam tic…( nu nav žurnālists un tā vestīte…). Tas pats dzirdējās arī Briselē bumbotājs , draugs ar žurnālista ”vestīti” ceļo brīvi un esot kaut kāds brīvais žurnālists un visi tam tic… ja žurnālists tad darbs kādā nopietnā žiņu kompānijā un viss. Bet te valsts vara plāta rokas un sprāgst bumbas…

 7. Kozlovskis nepateica galveno! Tas ir – Briseles šodiena – tā ir Latvijas rītdiena. Vai mums tādu rītdienu vajag?

 8. Cik kozlovskis ir gudrs, nu tieši tāpat, kā visi pārējie vienotībā! Protams, ka tā nebūs īstermiņa problēma, jo vienotība ar abām rokām velk iekšā “bēgļus” – gan krievus, tirgojot uzturēšanās atļaujas, gan tagad “bēgļus” no “draugu un stratēģisko partneru” sagrautajām valstīm.

 9. Kā K. teica, tā arī būs !!! 🙂

 10. ka ilgtermiņa.Vismaz tik ilgi,kamēr tie teroristi tiks uzskatīti par īpašu neaizskaramo kastu,jo kaut kā sanāk ,ka Eiropas valdošo izpratnē tās( spridzināšana un nogalināšana) esot viņu cilvēktiesības un eiropiešiem apgūstama kultūra,kamēr pašiem eiropiešiem tiesību uz teroristu neapdraudētu dzīvošanu nemaz it kā neesot.

Draugiem Facebook Twitter Google+