×
Mobilā versija
Brīdinājums +17°C
Astra, Astrīda
Ceturtdiena, 16. augusts, 2018
8. augusts, 2017
Drukāt

Kozlovskis uzrunāts kandidēt uz “Vienotības” valdes priekšsēdētāja amatu (6)

Foto LETAFoto LETA

Iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis (V) ir uzrunāts kandidēt uz partijas “Vienotība” valdes priekšsēdētāja amatu, taču šobrīd nevēlas spekulēt par savu gatavību to ieņemt.

Iekšlietu ministrs aģentūrai LETA nenoliedza, ka viņu partijas valdes priekšsēdētāja amatam ir uzrunājuši gan “Vienotības” frakcijas deputāti, gan partijas biedri.

Viņš gan uzsvēra, ka šobrīd gatavību uzņemties partijas vadību ir apliecinājuši divi kandidāti – pašreizējais politiskā spēka priekšsēdētāja vietnieks Edvards Smiltēns un Rīgas domes deputāts Vilnis Ķirsis. Šo abu kandidātu redzējums tiks vērtēts partijā un lēmums par kandidātu virzību partijas priekšsēdētāja amatam tiks pieņemts līdz šīs nedēļas beigām, atgādināja ministrs.

Vaicāts, vai viņš vēlētos ieņemt šo amatu, Kozlovskis norādīja, ka par šo jautājumu šobrīd nevēlas spekulēt un atturējās no turpmākiem komentāriem.

Kā vēstīts, Smiltēns iepriekš izteicās, ka viņš nekandidēs uz partijas priekšsēdētāja amatu, ja politiskā spēka Saeimas frakciju turpinās vadīt Solvita Āboltiņa.

Politiķis atzina, ka viņam un Āboltiņai ir atšķirīgi viedokļi par to, kādām pārmaiņām jāseko partijā, taču viņš ir pārliecināts, ka šīm pārmaiņām jābūt vērienīgām. Faktiski “Vienotību” nevajag glābt, bet būvēt no jauna no iekšpuses, izteicās Smiltēns.

Tikmēr iespēju kandidēt uz “Vienotības” valdes priekšsēdētāja amatu pieļāvis Rīgas domes deputāts Ķirsis.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. KAUT KĀDS VĀJPRĀTS!!! Noteikti Āboltiņas ideja!!! NESAPROTU, KĀDA VAINA SMILTĒNAM????????????? LIEKAS, KA ĀBOLTIŅA BAIDĀS NO JAUNĀM IDEJĀM UN VIENOTĪBAS ATJAUNOTNES SMILTĒNA VADĪBĀ??? VIŅAI VAJAG MEIMURU Nr. 2!!! Piebalgs jau bija meimurs Nr.1!!! NEKO NEDAROŠI Kadri Āboltiņas gaumē, jo uz viņu fona varēja izcelties ar savu ”gudrību”!?? Kozlovskis jau sevi ”pierādījis” tagadējā postenī – MULDOŅA ar vāju atmiņu, kas pierādījās intervijā radio LV1 krustpunktā…, cilvēks, kuram neinteresē Latvijas drošība un izaugsme! Zinām, uz kuru pusi vērsts viņa skatiens un domas…. GARĀM!!!!!!!!!!!!

  2. Ha! Ha! Ha! Ha! Hāāāāāā !

  3. Ancuks akurāt vienotības apstāvēšanai …

  4. Valdis Freimantals Atbildēt

    Vienotības pārbūvētāji – izlasiet A I Z L I E G T O S Rīgas Latviešu Biedrības 1938. gada statūtus!

    Un atjaunojiet likumību valstī!

Draugiem Facebook Twitter Google+