Mobilā versija
+17.8°C
Liene, Liena, Helēna, Elena, Ellena
Ceturtdiena, 17. augusts, 2017
22. septembris, 2015
Drukāt

Kozlovskis: visticamāk, nepanāks vienošanos par obligātu bēgļu kvotu principu (1)

Foto-LETAFoto-LETA

Iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis.

Visticamāk, Eiropas Savienības (ES) iekšlietu un tieslietu ministru sanāksmē netiks panākta vienošanās par kvotu principu bēgļu jautājumā, otrdien intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam “Rīta Panorāma” sacīja iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis.

Viņš norādīja, ka starp ES valstīm ir daudz nesaskaņu šajā jomā, un ir arī vairākas citas valstis, kam nostāja ir tāda pati, kā Latvijai, proti, tiek atbalstīta solidāra bēgļu uzņemšana, atbilstoši Eiropas Komisijas prezidenta Žana Kloda Junkera plānam, bet nepiekrītot obligātai bēgļu kvotu sistēmai.

Aģentūra BNS ziņoja, ka otrdien notiks ES Tieslietu un iekšlietu ministru padomes sanāksme, kurā plānots lemt par papildu 120 tūkstošu patvēruma meklētāju uzņemšanu ES. Valdības apstiprinātā Latvijas pozīcija paredz atbalstīt Junkera plānu migrācijas krīzes risināšanai Eiropā, kopumā mūsu valstī uzņemot 776 patvēruma meklētājus.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Velti tā steidzāmies-Junkera plānu vienalga neglābsim!

"Oligarhu sarunas": KNAB deputātiem neļauj kopēt lietas. Prokurori atbild - paši vainīgi! (8)"Oligarhu lietas" parlamentārā izmeklēšanas komisija turpina skaidrot, vai krimināllietas izbeigšana bijusi pamatota. Vakardienas sēdē uzzinājām, ka deputāti nonākuši grūtībās, jo KNAB neļauj kopēt un nest līdzi divus svarīgus lēmumus, kas pievienoti krimināllietā.
Valsts apmaksāto studiju vietu sadale tradīciju varā (1)Darba tirgus prognozes valsts apmaksāto studiju vietu sadali ietekmē tikai daļēji
Draugiem Facebook Twitter Google+