Mobilā versija
Brīdinājums 0.0°C
Austris
Svētdiena, 22. janvāris, 2017
20. aprīlis, 2015
Drukāt

KP aicina uzņēmējus novērtēt konkurenci savā nozarē

Bizness, dokumenti, pildspalva,

Konkurences padome (KP) aicina uzņēmējus līdz 30. aprīlim piedalīties aptaujā un atklāt, ar kādām uzņēmējdarbības barjerām vai konkurentu iespējamu negodprātīgu rīcību savā darbībā ir saskārušies, informē KP.

“Uzņēmēju viedoklis par situāciju nozarē KP ir būtisks, lai spētu identificēt esošus un potenciālus konkurences pārkāpumus un kropļojumus, kas kavē uzņēmējdarbības sekmīgu attīstību Latvijā. Tieši uzņēmēji ir tie, kas ikdienā veido konkurences vidi un saskaras ar izmaiņām normatīvajos aktos un citu uzņēmēju rīcību, tāpēc ir spējīgi identificēt nozares problemātiku vai negodprātīgu citu tirgus dalībnieku rīcību,” norāda KP.

Aptaujas anketa pieejama KP mājas lapā.

KP garantē respondentu atbilžu anonimitāti. Aptaujā iegūtā informācija var tikt publiskota tikai apkopotā veidā, neatklājot atbildes sniedzēju identitāti, piebilst KP.

Pievienot komentāru

Mājsaimniecības neizmanto iespējas samazināt elektrības rēķinus un maksā vairāk (18)Elektrību tērējam vairāk, mājsaimniecības aizvien neizmanto iespējas samazināt rēķinus
Pasaulē
Latvijā decembrī bijusi trešā lielākā gada inflācija ES Latvijā pagājušā gada decembrī, salīdzinot ar 2015.gada pēdējo mēnesi, bija trešais augstākais inflācijas rādītājs Eiropas Savienības (ES) dalībvalstu, liecina trešdien publiskotie ES statistikas biroja "Eurostat" dati.
Draugiem Facebook Twitter Google+