Mobilā versija
+5.3°C
Ivars, Ilgvars
Trešdiena, 1. marts, 2017
20. aprīlis, 2015
Drukāt

KP aicina uzņēmējus novērtēt konkurenci savā nozarē

Bizness, dokumenti, pildspalva,

Konkurences padome (KP) aicina uzņēmējus līdz 30. aprīlim piedalīties aptaujā un atklāt, ar kādām uzņēmējdarbības barjerām vai konkurentu iespējamu negodprātīgu rīcību savā darbībā ir saskārušies, informē KP.

“Uzņēmēju viedoklis par situāciju nozarē KP ir būtisks, lai spētu identificēt esošus un potenciālus konkurences pārkāpumus un kropļojumus, kas kavē uzņēmējdarbības sekmīgu attīstību Latvijā. Tieši uzņēmēji ir tie, kas ikdienā veido konkurences vidi un saskaras ar izmaiņām normatīvajos aktos un citu uzņēmēju rīcību, tāpēc ir spējīgi identificēt nozares problemātiku vai negodprātīgu citu tirgus dalībnieku rīcību,” norāda KP.

Aptaujas anketa pieejama KP mājas lapā.

KP garantē respondentu atbilžu anonimitāti. Aptaujā iegūtā informācija var tikt publiskota tikai apkopotā veidā, neatklājot atbildes sniedzēju identitāti, piebilst KP.

Pievienot komentāru

"Grindeks" provizoriskā peļņa pērn 9,4 miljoni eiro (1)Latvijas zāļu ražotāja “Grindeks” koncerns pagājušajā gadā, pēc provizoriskiem datiem, strādāja ar 105,366 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 27,5% vairāk nekā
Briest otrs lielākais zemes pārdošanas darījums Latvijas vēsturē (27)Briest otrs lielākais zemes pārdošanas darījums atjaunotās Latvijas vēsturē
Pasaulē
Vidējā bruto darba alga pērn Latvijā pieaug par 5%Latvijā pagājušajā gadā vidējā bruto (pirms nodokļiem) darba samaksa bija 859 eiro, kas ir par 5% jeb 41 eiro vairāk nekā 2015.gadā, liecina Centrālās statistikas pārvaldes dati.
Draugiem Facebook Twitter Google+