Mobilā versija
Brīdinājums +3.5°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
20. aprīlis, 2015
Drukāt

KP aicina uzņēmējus novērtēt konkurenci savā nozarē

Bizness, dokumenti, pildspalva,

Konkurences padome (KP) aicina uzņēmējus līdz 30. aprīlim piedalīties aptaujā un atklāt, ar kādām uzņēmējdarbības barjerām vai konkurentu iespējamu negodprātīgu rīcību savā darbībā ir saskārušies, informē KP.

“Uzņēmēju viedoklis par situāciju nozarē KP ir būtisks, lai spētu identificēt esošus un potenciālus konkurences pārkāpumus un kropļojumus, kas kavē uzņēmējdarbības sekmīgu attīstību Latvijā. Tieši uzņēmēji ir tie, kas ikdienā veido konkurences vidi un saskaras ar izmaiņām normatīvajos aktos un citu uzņēmēju rīcību, tāpēc ir spējīgi identificēt nozares problemātiku vai negodprātīgu citu tirgus dalībnieku rīcību,” norāda KP.

Aptaujas anketa pieejama KP mājas lapā.

KP garantē respondentu atbilžu anonimitāti. Aptaujā iegūtā informācija var tikt publiskota tikai apkopotā veidā, neatklājot atbildes sniedzēju identitāti, piebilst KP.

Pievienot komentāru

Zemniekus balsta ar pašu nākotnes naudu (2)Seši miljoni eiro prasīto 30 vietā – ar šādu atbalstu var rēķināties graudkopji, ja valdība šodien apstiprinās zemnieku lūgumu pēc valstiskas palīdzības.
Kam tas ir izdevīgi? Lasi visu rakstu: Izīrētāji būs spiesti maksāt nodokļus (8)Ekonomikas ministrija grib panākt līgumu reģistrāciju zemesgrāmatā, namīpašnieki – Valsts ieņēmumu dienestā.
Pasaulē
No 1. janvāra gaidāms algas pieaugums (3)Valdība šodien atbalstīja Labklājības ministrijas (LM) sagatavotos grozījumus Ministru kabineta noteikumos, kas paredz minimālās mēneša darba algas palielināšanu no 370 līdz 380 eiro.
Draugiem Facebook Twitter Google+