Mobilā versija
Brīdinājums +3.2°C
Beāte, Beatrise
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
8. marts, 2016
Drukāt

“KPMG Baltics” veiks “airBaltic” darbības padziļināto izpēti

Foto: LETAFoto: LETA

Auditorkompānija “KPMG Baltics” veiks nacionālās lidsabiedrības airBaltic 2011.-2015.gada darbības padziļināto izpēti, atbilstoši valdības dotajam uzdevumam, informēja Satiksmes ministrijas (SM) pārstāvis Aivis Freidenfelds.

“Atbilstoši Ministru kabineta 19.novembra sēdē lemtajam, Satiksmes ministrijai tika uzdots piesaistīt neatkarīgu ekspertu, lai veiktu nacionālās aviokompānijas “airBaltic” 2011.-2015.gada darbības padziļināto izpēti. Tās rezultātā jāvērtē airBaltic padomes un valdes darbība, nodrošinot aviokompānijas finanšu darbību, juridisko lietu vešanu kā arī komercdarbību. Tāpat arī jāsniedz atzinumu par uzņēmuma biznesa plānā “Horizon 2021” definēto mērķu un sasniedzamo rezultātu atbilstību faktiskajai situācijai. Atsaucoties SM uzaicinājumam, savus piedāvājumus iesniedza četras lielākās Latvijā darbojošās starptautiski atzītās auditorkompānijas,” informēja SM valsts sekretārs Kaspars Ozoliņš.

Ņemot vērā auditorkompāniju piedāvātās izvērtējuma veikšanas izmaksas, ir izraudzīta auditorkompānija “KPMG Baltics” SIA , kura ir gatava visu darba apjomu paveikt par zemāko no piedāvātajām cenām, kas nesasniedz 50 000 eiro (bez PVN).

Auditorkompānijas darbu apmaksās no akciju sabiedrības “Air Baltic” līdzekļiem.

“Mūsu uzdevums ir līdz maija sākumam izvērtēt “airBaltic” iepriekšējo piecu gadu darbības rezultātus, novērtēt jauno biznesa plānu. Uzņēmuma izpētes darbā un gala ziņojuma izstrādē piedalīsies arī KPMG aviācijas nozares eksperti no Lielbritānijas ar starptautisku pieredzi līdzīgu ekspertīžu veikšanā, piemēram, “Wizz Air”, “Air Berlin” un “Monarh Group”, informēja “KPMG Baltics” darījumu konsultāciju direktore Jūlija Māsāne-Ose.

Pievienot komentāru

Zemniekus balsta ar pašu nākotnes naudu (1)Seši miljoni eiro prasīto 30 vietā – ar šādu atbalstu var rēķināties graudkopji, ja valdība šodien apstiprinās zemnieku lūgumu pēc valstiskas palīdzības.
Kam tas ir izdevīgi? Lasi visu rakstu: Izīrētāji būs spiesti maksāt nodokļus (8)Ekonomikas ministrija grib panākt līgumu reģistrāciju zemesgrāmatā, namīpašnieki – Valsts ieņēmumu dienestā.
Pasaulē
No 1. janvāra gaidāms algas pieaugums (3)Valdība šodien atbalstīja Labklājības ministrijas (LM) sagatavotos grozījumus Ministru kabineta noteikumos, kas paredz minimālās mēneša darba algas palielināšanu no 370 līdz 380 eiro.
Draugiem Facebook Twitter Google+