×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.2°C
Magda, Magone, Mērija, Magdalēna
Svētdiena, 22. jūlijs, 2018
1. oktobris, 2017
Drukāt

Kr. Valdemāra ielas nakts braucienā piedalījās 10 000 dalībnieku (5)

Foto Renārs KorisFoto Renārs Koris

Krišjāņa Valdemāra ielas nakts braucienā, kas notika 30.septembra vēlā vakarā, piedalījās ap 10 000 dalībnieku, tajā skaitā bērni, jaunieši, pieaugušie, ģimenes ar bērniem un seniori, portāls LA.lv uzzināja Rīgas Domē.

Šāds nakts brauciens notiek jau trešo reizi. Iepriekšējās divas reizes rīdzinieku un pilsētas viesu rīcībā bija Brīvības iela, bet šoreiz skrituļotāju, skeitbordistu un skeiteru vērtēšanai tika nodota tikko remontētā Kr. Valdemāra iela.

Pasākuma dalībniekiem brauciena laikā bija iespēja novērtēt galvaspilsētas tikko remontēto ielu segumu, baudīt pozitīvu gaisotni trasē, sacensību starta un finiša vietā, vērojot skrituļslidotāju paraugdemonstrējumus, baudot cienastu un muzikālus priekšnesumus, kā arī saņemot balvas vairākās nominācijās.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. Vai ne…..varbūt 30 000??Kur RD ņem šos skaitļus?….Manam puikam bija numurs 1134 un viņa draugam jau 10 345….tas nekas, ka pieteicās vienlaicīgi…….Nu nebija tik daudz….tas ir tāpat kā Krastmalā, kad ir kāds tusiņš….nu tik daudz cilvēku šajos pasākumos nepiedalās, cik RD iezīmē….norakstīt taču līdzekļus vajag…

  2. Tās smiltis uz trotuāriem vējš Daugavā iepūtīs?

  3. Sasvīdušās lupatu kaudzes varētu iemācīties neizlidot pilnā ātrumā uz gājēju pārejām

    • Tieši otrādāk, būtu respektējis pasākumu, pats brauktu nevis īdētu. 🙂

    • Haha, labi teikts, daži tiešām nesas kā sasviluši rukši, ar mūziku ausīs, apkārt neskatīdamies – vāji attīstīts izdzīvošanas instinkts. Pats, būdams velosipēdists, pie pārejām kļūstu īpaši piesardzīgs, jo ar autovadītājiem dažreiz kā ar bitēm..!

Draugiem Facebook Twitter Google+