Latvijā
Novados

Kr. Valdemāra pieminekļa metu konkurss noslēdzies bez uzvarētāja 0

Publicitātes foto

Kuldīgas novada pašvaldības Ēdoles pagasta pārvaldes izsludinātais metu konkurss Krišjāņa Valdemāra pieminekļa (vides objekta) izveidei Ēdoles ciema Dzirnavu dārzā noslēdzies bez uzvarētāja, LA.lv uzzināja Kuldīgas novada domē.

Konkursa žūrijas komisijas sēdē tika apspriests gan žūrijas locekļu redzējums par iesniegtajiem piedāvājumiem, gan sabiedriskās apspriešanas rezultāti. Sabiedriskajā apspriešanā savu viedokli pauda 620 balsotāji.

Visvairāk balsu nodots par piedāvājumu ar devīzi “Ēdole 2016”, kā otrs pieņemamākais variants atzīmēts darbs ar devīzi “Sapņu kuģi”, bet 3. vietā balsojumā ierindojies piedāvājums ar devīzi “Edrain 12”. Savukārt Ēdoles pagasta pārvaldē vairākums balsotāju izvēlējušies piedāvājumu “Edrain 12”.

Saistītie raksti

Žūrijas komisijā diskutēja par to, kā piedāvātie vides objekti iederētos Ēdoles Dzirnavu dārzā un vai iesniegtie darbi saturiski atspoguļo Krišjāņa Valdemāra devumu Ēdolei. Tā kā nebija vienprātības par to, kurš no piedāvājumiem būtu visatbilstošākais, nolemts konkursu izsludināt atkārtoti, precizējot konkursa nolikumu. Tāpat nolemts piešķirt veicināšanas balvas piedāvājumiem, kurus par labākajiem atzinuši profesionāļi, sabiedrības vairākums un Ēdoles iedzīvotāji.

7. jūlijā plkst. 10 Kuldīgas novada pašvaldībā iecerēts atvērt konkursam iesniegtās aploksnes ar devīžu atšifrējumiem, līdz ar to atklājot, kas ir iesniegto piedāvājumu autori. Par atkārtotā metu konkursa izsludināšanu pašvaldība informēs atsevišķi.

LA.lv