×
Mobilā versija
Brīdinājums +7.2°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
2. janvāris, 2013
Drukāt

Krāju padomus un brīdinājumus

Mana “Latvijas Avīzīte”! Apgalvot “mana”, tas vien jau izsaka visu, tātad – tuvākā, savējā. Lasu kopš avīzes pirmsākumiem. Kaimiņi abonēja “Dienu”, bet mani pievilka pats nosaukums “Lauku …”, jo biju pārnākusi uz Ikšķili dzīvot pie mātes. “Lauku Avīzē” visi politiskie jautājumi tiek skarti vispusīgāk, konkrētāk.

 

Visvairāk aizrāva Ērika Oša trāpīgās karikatūras. Sāku izgriezt un krāt speciālā mapē. Toties dēlam patīk Šļūkas zīmējumi. Tādu mapīšu man ir vairumā: padomi dārzniecībā, raksti par veselību, interesantāko cilvēku intervijas. Krāju arī publicētos citu valstu brīdinājumus mūsu valsts drošībai, vēl mapes ar romāniem! Vispirms gan tos izgriežu un, kad nu komplekts pilns, tad sāku lasīt. Gadās, ka mans krāšanas darbs bijis veltīgs. Nebaudāms un jāizmet. Ļoti netīk pārmodernie darbi. Nupat esmu aizrāvusies ar Ērika Kūļa darbiņiem. Pateicoties avīzē pastāstītajam, jau esmu iegādājusies arī jaunāko grāmatiņu “… tiem, kas sauli redz”. Izgriezu pat abus Saeimas balsojumus par “brīvprātīgu tautības rak-stīšanu pasēs”. Pārsteidza daudzi uzvārdi no “Vienotības”. Šie saraksti noderēs, kad iesim balsot.

Pārlasu visas rubrikas, tad atķeksēju, kas kārtīgi jāizlasa vēlreiz. Pirmajā vietā, protams, politika. Mazāk interesē sports, auto lappuses. Nav vienaldzīga mazā nodaļa “Lasītāju balsis”. Pati vairs sašutuma vēstules nerakstu, nezvanu, bet parasti manā vietā ļoti pareizi un trāpīgi izteicies kāds cits avīzes lasītājs. Un vēl “Nedēļa kabatā”. Gan visas nedēļas programma, gan anketas “šlāgeraptaujai”! Krustvārdu mīklas dēlam sagādā prieku. Tās viņš rūpīgi aizpilda otrās dienas rīta pusē, malkodams kafiju. Īpaši gribu vēl izcelt labestīgo, jauko Ritu Ruskas kundzi, kura tagad vada sociālās lietas.

Avīzes noformējums kļūst arvien saistošāks, pārskatāmāks.

Avīzi vienmēr tikai abonēju. Šoreiz pasūtīju četriem mēnešiem. Lai jūsu dotais mums dubultīgi atdodas jums! Lai jūsu jubilejas vakars būtu izcili skaists un sirsnīgs!

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+