×
Mobilā versija
+10.2°C
Līksma, Bārbala
Otrdiena, 24. aprīlis, 2018
9. janvāris, 2012
Drukāt

Krāpējs vairs neizmanto sirmo kundzi

Foto - Artis DrēziņšFoto - Artis Drēziņš

Pagājušā gada 3. decembra “Latvijas Avīzē” rakstījām par 96 gadus veco rīdzinieci Ludmilu, kura viena pati dzīvo sociālā dzīvoklī un kuru regulāri apciemo cita sociālā dzīvokļa iemītnieks Viktors, viņš izkrāpj 197 latu lielo pensiju, tādējādi atstājot sirmo kundzi bez iztikas līdzekļiem.

 

Notikušo ļoti pārdzīvoja Ludmilas 91 gadu vecā māsa Tamāra, kura, nesagaidot palīdzību no policijas un nama pārvaldnieces, griezās pēc palīdzības mūsu redakcijā.

Aprakstot notiekošo, saņēmām daudz atbalsta zvanu, tajā skaitā arī no sociālās mājas, kurā dzīvo Ludmila. Izrādās, arī citi nama iemītnieki bija cietuši no Viktora krāpnieciskajām darbībām un to mēģinājumiem, stāstīja savus piedzīvojumus.

Kā tagad stāsta Tamāras kundze, pēc publikācijas avīzē nama kaimiņienes pārliecinājušas Ludmilu pensiju uzticēt viņai, māsai, kas tagad naudu Ludmilai dod konkrētām vajadzībām vai nepieciešamo nopērk pati. Un aptuveni 70 gadus veco Viktoru Ludmila vairs neinteresē… Tamāra saka lielu paldies avīzei par palīdzību grūtā brīdī.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+