Mobilā versija
+3.3°C
Urzula, Severīns
Piektdiena, 21. oktobris, 2016
6. aprīlis, 2016
Drukāt

Krāpnieki e-pastos izplata vilinošus aizdevuma piedāvājumus

Foto - LETAFoto - LETA

Ilustratīvs foto

Pateicoties klientu un “Bigbank” Latvija filiāles darbinieku vērībai tika atklāta noziedzīga shēma – ar e-pastu palīdzību tiek izplatīts krāpnieku piedāvājums “Garantēts” vai “Alfa Kredit” mājaslapā aizpildīt aizdevuma pieteikumu un saņemt kreditoru sarakstu, kuri pat pie sabojātas kredītvēstures un neregulāriem ienākumiem var izsniegt aizdevumu lielai naudas summai. Abi resursi pieder vienam krāpnieciskam Lietuvā reģistrētam uzņēmumam SIA “Tvitera”, informēja bankas pārstāve Laura Jēgere.

 
Kā skaidro Jēgere, “Garantēts” un “Alfa Kredit” lūgs Jums veikt trīs soļus, lai  saņemtu kreditoru sarakstu: aizpildīt pieteikumu, apstiprināt datus, veikt maksājumu 9,00 EUR apmērā, lai saņemtu gala piedāvājumu. Rezultāts katram klientam ir  vienāds – tiks piedāvāti vairāki kreditori, tostarp arī “Bigbank”. 

 
Lai cīnītos ar negodīgo praksi, Bigbank Latvijas filiāle ir nekavējoties ziņojusi Patērētāju tiesību aizsardzības centram (PTAC) par pārkāpumu un gatavo oficiālo vēstuli par lietas iesniegšanu tiesā, ja šāda darbība netiks pārtraukta.

“Brīdinām, ka “Bigbank” Latvijas filiālei nav nekādas saistības ar SIA “Tvitera”, kas ir reģistrēta Lietuvā un aicinām klientus neuzticēties šāda veida paziņojumiem. Visus nosacījumus  “Bigbank”  aizdevuma saņemšanai var apskatīt mājaslapā vai zvanot pa informatīvo tālr. 8338,” uzsver bankas pārstāve, vienlaikus aicinot klientus būt uzmanīgiem un aizdevuma pieteikumiem izmantot tikai Latvijā oficiāli reģistrētus un pārbaudītus kredītdēvējus un bankas, kuri sniedz šādus pakalpojumus bezmaksas.

Pievienot komentāru

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (55)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Ārsta nāve Siguldas slimnīcas lifta šahtā raisījusi daudz jautājumu (2)73 gadus veca ārsta nāve Siguldas slimnīcas lifta šahtā raisījusi daudz jautājumu. Mirušā atrašanās vieta liek domāt nevis par kritienu, bet, iespējams,
Draugiem Facebook Twitter Google+