×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.4°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
4. decembris, 2014
Drukāt

Krāpšanā vainotais SIA “Kamīnkrāsnis” pārstāvis pats pieteicies policijā

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Ilustratīvs foto

Valsts policijā (VP) pats vērsies vīrietis, pret kuru ir uzsākti vairāki kriminālprocesi par krāpšanu saistībā ar firmu SIA “Kamīnkrāsnis”, kas klientiem piedāvāja iegādāties preces ar priekšapmaksu, bet pēc tam solītās preces nepiegādāja un naudu neatdeva.

VP nedēļas sākumā izsludināja uzņēmuma SIA “Kamīnkrāsnis” pārstāvja meklēšanu. Vīrietis tiek turēts aizdomās par kamīnkrāšņu un to piederumu pircēju apkrāpšanu. Aizdomās turamais 1984. gadā dzimušais vīrietis šonedēļ pats ieradies policijas iecirknī un savu vainu izdarītajā atzina.

Šobrīd ir uzsākti septiņi kriminālprocesi par krāpšanu, kas klientiem kopā radījusi vairāku tūkstošu eiro lielus zaudējumus. Šobrīd turpinās izmeklēšana, tādēļ policija aizvien aicina atsaukties personas, kuras tika apkrāptas, zvanot uz tālruņa numuriem 67030630 vai 110.

Jau ziņots, ka VP no iedzīvotājiem saņēma informāciju par uzņēmumu SIA “Kamīnkrāsnis”, kas savā interneta mājas lapā potenciālajiem klientiem piedāvā iegādāties dažādas krāsnis un to piederumus.

Atsaucoties uz uzņēmuma piedāvājumu, vairāki klienti bija pasūtījuši dažādas preces, veikuši pasūtījuma priekšapmaksu vai avansa maksājumu, pretī saņemot rēķinu. Tomēr pēc tam nav saņēmuši ne pasūtītās preces, nedz atguvuši iemaksāto naudu.

Policija pateicas ikvienam, kurš ziņoja par vīrieša atrašanās vietu, kā arī par noziedzīgajiem nodarījumiem, kas saistīti ar šo uzņēmumu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+