×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.5°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
20. oktobris, 2016
Drukāt

Krāsaino sapņu šovs – cirka izrāde visai ģimenei

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Kaķu dresētājas Marina un Svetlana Savickas, kuras pārstāv Ukrainas Cirka kompāniju.

No 26. oktobra līdz 13. novembrim ciemos uz dažādām Latvijas pilsētām dosies jauna, sapņu, burvestību un krāsu cirka izrāde “Krāsaino sapņu šovs”. Aizraujoši klaunu joki, gaisa vingrotāji, akrobāti, burbuļi, burvju triki, kaķi un baloži – starptautisku atzinību guvuši cirka profesionāļi no Latvijas, Ukrainas un Baltkrievijas uz izrādēm aicina visu ģimeni.

“Jaunajā, Rīgas cirka veidotajā programmā piedalās mākslinieki, kuri par savam prasmēm jau saņēmuši skatītāju aplausus dažādu pasaules valstu cirkos, kā arī izcīnījuši augstas godalgas starptautiskos cirka festivālos un konkursos,” uzsver Rīgas cirka direktore un mākslinieciskā vadītāja Lolita Lipinska.

Jaunās programmas “naglas” ir klaunu duets “Red & Blue” jeb Latvijas mākslinieki Genādijs Kantarovičs un Jekaterina Mihailova. Viņi jau piecus gadus pēc kārtas ir populārā Francijas televīzijas raidījuma “Music Art Show” dalībnieki, savās darba gaitās regulāri atrodas viesizrādēs Skandināvijā, Korejā, Turcijā, Francijā, Holandē, Vācijā, bet nesen pārstāvēja Latviju vispasaules cirka festivālā Ķīnā. Šobrīd Jekaterina un Genādijs dažas nedēļas atradīsies pie mums Latvijā, lai novembra beigās atkal postos uz Franciju. Mākslinieki ir moderni un universāli, katrā viņu klaunādes uznācienā demonstrē nepārspētas ekvilibristikas, akrobātikas un pat burvju mākslas prasmes.

Kopā ar saviem kaķiem no pusgadu ilgušām viesizrādēm Igaunijā ieradīsies arī kaķu dresētājas Marina un Svetlana Savickas. Abas pārstāv Ukrainas Valsts cirka kompāniju un Latvijā ieradīsies, lai piedalītos tikai “Krāsaino sapņu šovā”. Savukārt latviešu māksliniece Nikola priecēs skatītājus ar viņas veidotu priekšnesumu, kurā piedalās baloži.

Izrādē pārstāvēts arī spēcīgais Baltkrievijas Valsts cirks – no Baltkrievijas ieradīsies gaisa vingrotāja un akrobāte skatuves vārdā Aļona. “Māksliniece ir Rīgas cirka rīkotā Starptautiskā cirka festivāla vairākkārtēja laureāte, un mums ir prieks piedāvāt viņas priekšnesumu jaunajā izrādē,” iepazīstina Lolita Lipinska.

“Krāšņā izrādē, kas šoreiz dodas ciemos pie skatītājiem, esam apvienojuši aizraujošas lietas. Būs gan akrobātu dejotāju grupa, gan raibs burbuļu šovs, uzstāsies profesionāli gaisa vingrotāji. Visu stāstu vienā audumā ieaudīs Latvijas burvju māksliniece Valentīna – viņas burvju triki ievedīs pasaku pasaulē,” atklāj cirka vadītāja.

“Šī ir izrāde, kas, tāpat kā gandrīz jebkura cirka izrāde, ir domāta visai ģimenei – vecumam šeit nav nozīmes. Profesionālie akrobāti, gaisa vingrotāji noteikti patiks pieaugušajiem, bet klauni iepriecinās kā lielos, tā mazos bērnus. Mēs vēlamies, lai izrāde raisītu pozitīvu noskaņojumu, svētku sajūtu un labestību. Tiem, kuri nevēlas redzēt dzīvniekus, piedāvājam izrādi Maskavas namā, kur to nebūs. Aicinām uz mūsu košajām izrādēm novērtēt cirka profesionāļus – šoreiz uz mazākām skatuvēm savā tuvumā.”

 

Varbūt noder!!

Izrādes

26. X 18.30 Kultūras pilī “Ziemeļblāzma”

27. X 18.00 Jūrmalas Kultūras centrā

28. X 18.00 Salaspils kultūras namā “Enerģētiķis”

29. X 13.00 un 16.00 Rēzeknes pilsētas kultūras namā

30. X 13.00 Valmieras Kultūras centrā

1. XI 18.30 Ventspils teātra namā “Jūras vārti”

3. XI 18.30 Rīgas Maskavas namā. Izrāde bez dzīvniekiem.

4. XI 18.30 Cēsīs, CATA kultūras namā

6. XI 13.00 Krustpils kultūras namā

10. XI 18.30 Liepājas olimpiskā centra Rožu zālē

13. XI 13.00 Rīgas Latviešu biedrības namā

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+