Mobilā versija
+2.0°C
Nanija, Ilgmārs
Ceturtdiena, 30. marts, 2017
15. februāris, 2014
Drukāt

Krasas cenu svārstības nekustamo īpašumu tirgū nav gaidāmas

Foto-LETAFoto-LETA

Privātmājas Lielupes krastā Vikingu ielā.

Būtiskas izmaiņas un krasas cenu svārstības Latvijas nekustamā īpašuma tirgū nav gaidāmas. Stabils pieprasījums saglabāsies pēc gataviem dzīvokļiem ar pilnu iekšējo apdari jaunuzceltajos un kapitāli renovētajos ēku projektos, prognozē nekustamo īpašumu uzņēmuma “Real Estate Jūrmala” valdes loceklis Igors Daņiļevičs.

Viņš norāda, ka būtiskākais nekustamā īpašuma iegādes faktors pircēju skatījumā ir īpašuma likviditāte, tā atrašanās vieta un projekta kvalitāte. Ārvalstnieki pārsvarā investē naudu nekustamā īpašuma objektos savām un ģimenes vajadzībām, savukārt Imigrācijas likuma plānoto izmaiņu ietekmi uz tirgu varēs prognozēt, tikai iepazīstoties ar apstiprināto jauno redakciju.

“Kopumā cenas patlaban ir atgriezušās pirmskrīzes līmenī, un turpmāku cenas celšanās iemeslu neredzu. Manuprāt, ir jānotiek nekustamā īpašuma piedāvājuma cenu korekcijai uz leju dzīvokļu segmentā Jūrmalas pilsētā un Rīgas vēsturiskajā centrā,” uzskata Daņiļevičs.

Viņš piebilst, ka Jūrmalā brīva niša ir sabiedrisko būvju būvniecība, kuru ieguldījumi ir ilgtermiņa ar ienesīgumu ap 5% gadā. 2014.gadā Jūrmalā ir paredzēts nodot ekspluatācijā būtisku apjomu jauno projektu, līdz ar to palielināsies konkurence starp attīstītājiem.

Pievienot komentāru

"Sadales tīkls" iegādāsies 200 000 viedo skaitītāju; uzstādīs visā Latvijā (11)AS ”Sadales tīkls” iegādāsies 200 000 viedo skaitītāju, aģentūrai LETA teica uzņēmuma pārstāve Tatjana Smirnova.
Pasaulē
Draugiem Facebook Twitter Google+