Mobilā versija
+3.6°C
Vitauts, Smuidra, Smuidris
Pirmdiena, 20. februāris, 2017
28. janvāris, 2016
Drukāt

Krāslavā aiztur ļoti piesardzīgus kandžas brūvētājus un tirgoņus

Foto - VPFoto - VP

Veicot izmeklēšanu kādā agrāk uzsākta kriminālprocesa ietvaros, kas bija uzsākts saistībā ar nelikumīga alkohola apriti, Latgales policijai izdevās apturēt vēl vienas paštaisīta alkohola ražotnes darbību, informē VP.

VP LRP Kriminālpolicijas biroja policisti, izmeklējot agrāk uzsākto kriminālprocesu, noskaidroja, ka kādā privātsektora teritorijā Krāslavā, iespējams, notiek nelikumīgas darbības akcīzes preču jomā. Turpinot operatīvos pasākumus, šīs informācijas pārbaudei šajā privātteritorijā tika veikta sankcionēta kratīšana, kuras rezultātā policistu aizdomas apstiprinājās.

Pārbaudes rezultātā Krāslavas pilsētā tika atklāta kārtējā alkohola ražotne, kas bija ierīkota kādā privātmājā. Pavisam tika izņemti 265 litri pašizgatavota alkohola, proti, 25 litri gatavās produkcijas – kandžas -, 240 litri brāgas, kā arī ierīce kandžas pagatavošanai. Saistībā ar notikušo policija pārbauda 1963.gadā dzimušu saimnieku. Jāpiebilst, ka produkcijas tirdzniecība notika turpat uz vietas un ļoti piesardzīgi.

Pievienot komentāru

TV3: Juta Strīķe piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas pasākumā (16)Bijusī Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) darbiniece Juta Strīķe sestdien piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas (JKP) rīkotajā pasākumā Ķekavā, vēsta TV3 Ziņas.
Armijas hidrotērpu iegādes dīvainības (5)Kādam uzņēmumam, kas piedalījās Nacionālo bruņoto spēku (NBS) izsludinātajā sauso hidrotērpu iepirkumā, ir nācies apstrīdēt to tiesā, jo izrādījies, ka uzvarējušā pretendenta piedāvātie hidrotērpi neatbilst iepirkuma nolikuma prasībām.
Draugiem Facebook Twitter Google+