Mobilā versija
+7.0°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
28. janvāris, 2016
Drukāt

Krāslavā aiztur ļoti piesardzīgus kandžas brūvētājus un tirgoņus

Foto - VPFoto - VP

Veicot izmeklēšanu kādā agrāk uzsākta kriminālprocesa ietvaros, kas bija uzsākts saistībā ar nelikumīga alkohola apriti, Latgales policijai izdevās apturēt vēl vienas paštaisīta alkohola ražotnes darbību, informē VP.

VP LRP Kriminālpolicijas biroja policisti, izmeklējot agrāk uzsākto kriminālprocesu, noskaidroja, ka kādā privātsektora teritorijā Krāslavā, iespējams, notiek nelikumīgas darbības akcīzes preču jomā. Turpinot operatīvos pasākumus, šīs informācijas pārbaudei šajā privātteritorijā tika veikta sankcionēta kratīšana, kuras rezultātā policistu aizdomas apstiprinājās.

Pārbaudes rezultātā Krāslavas pilsētā tika atklāta kārtējā alkohola ražotne, kas bija ierīkota kādā privātmājā. Pavisam tika izņemti 265 litri pašizgatavota alkohola, proti, 25 litri gatavās produkcijas – kandžas -, 240 litri brāgas, kā arī ierīce kandžas pagatavošanai. Saistībā ar notikušo policija pārbauda 1963.gadā dzimušu saimnieku. Jāpiebilst, ka produkcijas tirdzniecība notika turpat uz vietas un ļoti piesardzīgi.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+