Mobilā versija
+17.5°C
Kristīne, Kristīna, Krista, Kristiāna, Kristiāns
Svētdiena, 23. jūlijs, 2017
28. janvāris, 2016
Drukāt

Krāslavā aiztur ļoti piesardzīgus kandžas brūvētājus un tirgoņus

Foto - VPFoto - VP

Veicot izmeklēšanu kādā agrāk uzsākta kriminālprocesa ietvaros, kas bija uzsākts saistībā ar nelikumīga alkohola apriti, Latgales policijai izdevās apturēt vēl vienas paštaisīta alkohola ražotnes darbību, informē VP.

VP LRP Kriminālpolicijas biroja policisti, izmeklējot agrāk uzsākto kriminālprocesu, noskaidroja, ka kādā privātsektora teritorijā Krāslavā, iespējams, notiek nelikumīgas darbības akcīzes preču jomā. Turpinot operatīvos pasākumus, šīs informācijas pārbaudei šajā privātteritorijā tika veikta sankcionēta kratīšana, kuras rezultātā policistu aizdomas apstiprinājās.

Pārbaudes rezultātā Krāslavas pilsētā tika atklāta kārtējā alkohola ražotne, kas bija ierīkota kādā privātmājā. Pavisam tika izņemti 265 litri pašizgatavota alkohola, proti, 25 litri gatavās produkcijas – kandžas -, 240 litri brāgas, kā arī ierīce kandžas pagatavošanai. Saistībā ar notikušo policija pārbauda 1963.gadā dzimušu saimnieku. Jāpiebilst, ka produkcijas tirdzniecība notika turpat uz vietas un ļoti piesardzīgi.

Pievienot komentāru

Saistībā ar topošo politisko spēku min vairāku zinātnieku un bijušo ministru vārdus (8)Iecerēts, ka nākamajā nedēļā sabiedrībai varētu tikt piedāvāts kādas kustības manifests, savukārt vēlāk, vasaras beigās, varētu tikt dibināta partija.
Raidījums: Āboltiņa nākotnē vēlas kļūt par vēstnieci (13)Partijas "Vienotība" Saeimas frakcijas vadītāja Solvita Āboltiņa nākotnē vēlas kļūt par vēstnieci, šovakar vēstīja Latvijas Televīzijas (LTV) raidījums "Panorāma".
Draugiem Facebook Twitter Google+