Mobilā versija
+8.5°C
Jurģis, Juris, Georgs
Svētdiena, 23. aprīlis, 2017
12. februāris, 2015
Drukāt

Krāslavā atklās keramikas un grafikas izstādi “Satiksme”

Publicitātes fotoPublicitātes foto

No 13. februāra līdz 15. martam Krāslavas kultūras namā notiks keramikas un grafikas simpozija izstāde “Satiksme”, LA.lv uzzināja novada pašvaldībā.

Šogad 16. Keramikas un grafikas simpozijs notika vasarā – desmit dienas no 4. līdz 14. jūlijam. Par “Satiksmes” dalībniekiem kļuva profesionāli mākslinieki, pedagogi, interesenti, un katram no viņiem bija savas asociācijas, vīzijas un izpratne par satiksmi kā kustību, ceļiem, krustcelēm, robežām, tiltiem, pieturvietām un, noteikti, jaunu ideju sākumu, kur iespaidi satiekas ar iedvesmu, kur mākslinieks satiek citu mākslinieku un, visbeidzot, kur radītais mākslas darbs satiek skatītāju.

Dekoratīvi objekti, stāstošas kompozīcijas, filigrāni zīmējumi un funkcionāli trauki, akmens masas raupjā faktūra, papīra un porcelāna trauslums, caurspīdīgums – katrs izvēlējās atšķirīgu radīšanas ceļu, attīstīja un īstenoja savu ideju.

Izstādē skatāmi Ilzes Aulmanes, Artas Baltās, Maijas Bērziņas, Ingrīdas Dārznieces, Ingas Dišleres, Gundegas Hagendorfas, Pētera Justoviča, Kārļa Knopkena, Signes Kraukles, Natālijas Laminskas, Ineses Līnes, Laumas Palmbahas, Eleonoras Pastares, Ilonas Saušas, Dagnijas Timules, Sandras Utānes, Diānas Verneras, Aleksandra Zobena, Dainas Zilauces, Jāņa Zviedra un Žanetes Žvīgures darbi.

Pievienot komentāru

Jana Egle: Sāpīgo noraksti no sevis nostRakstīt prozu ir kā aicinājums ieraudzīt sāpīgos punktus, lai varam mēģināt harmonizēties visi, ir pārliecināta rakstniece Jana Egle
Draugiem Facebook Twitter Google+