×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.8°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
11. maijs, 2014
Drukāt

Krāslavā veidos Šmakovkas muzeju

Foto: LETAFoto: LETA

Latvijas, Lietuvas un Baltkrievijas pārrobežu sadarbības programmas projektā “Museum Gateway” (“Muzeju vārti”) biedrība “Latgales reģiona attīstības aģentūra” izsludinājusi iepirkumu par Krāslavas pils kompleksa Amatu mājas rekonstrukciju par Šmakovkas muzeju, liecina informācija Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā.

Prognozētā iepirkuma “Krāslavas pils kompleksa Amatu mājas rekonstrukcija par Šmakovkas muzeju” līgumcena ir 570 000-650 000 eiro. Piedāvājumi iepirkumam iesniedzami līdz 3. jūnijam.

Projekta “Museum Gateway” realizācijas gaitā paredzēta arī 19 Latvijas, Lietuvas un Baltkrievijas muzeju infrastruktūras un ekspozīciju uzlabošana – jaunu ekspozīciju elementu un moderna aprīkojuma iegāde, kopējā tūrisma produkta vizuālās identitātes izstrāde – visu iesaistīto muzeju stila grāmatas izveide, informatīvo materiālu – karšu, brošūru un reklāmas baneru izstrāde sešās, apmācības tūrisma darbiniekiem, vairāku citu uz tūrisma jomas attīstību vērstu aktivitāšu īstenošana.

Jau pirms pāris gadiem Latvijas tūrisma organizatori atzinuši, ka no šāda projekta tūrisms Latgalē varētu tikai iegūt.

Projekta kopējais budžets ir 1 428 495 eiro, no kuriem 1 285 645 eiro (90%) – Eiropas kaimiņattiecību un partnerības instrumenta Latvijas, Lietuvas un Baltkrievijas pārrobežu sadarbības programmas atbalsts. Līdzekļus Šmakovskas muzeja izveidei savā 2014. gada budžetā paredzējusi arī Krāslavas pašvaldība.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+