Mobilā versija
-3.0°C
Baiba, Barbara, Barba
Svētdiena, 4. decembris, 2016
4. decembris, 2013
Drukāt

Krāslavas iedzīvotājs zem nozāģēta koka uziet granātas

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Kāds Krāslavas novada iedzīvotājs šonedēļ savā īpašumā Latvijas-Baltkrievijas pierobežā uzgājis piecas 1.Pasaules kara laika kaujas granātas, kas nodotas neitralizēšanai, portālu “LA.lv” informēja Valsts robežsardzes pārstāve Jevgēnija Pozņaka.

Piecus granātām līdzīgus priekšmetus iedzīvotājs atradis, nozāģējot koku, zem kura atradušies sprādzienbīstamie priekšmeti. Tie uzieti iedzīvotāja īpašumā Krāslavas novada Piedrujas pagastā, aptuveni 50 metrus no Daugavas.

Uz notikuma vietu devušies Daugavpils pārvaldes Piedrujas robežapsardzības nodaļas robežsargi, lai ierobežotu un un apsargātu atraduma vietu. Par notikumu informēta Valsts policija un attiecīgā Zemessardzes vienība.

Zemessargi atrastos priekšmetus identificēja kā 1.Pasaules kara laika kaujas granātas. Vietas un tai pieguļošās teritorijas pārmeklētas, bet citi sprādzienbīstami priekšmeti vai vielas netika konstatētas. Kaujas granātas pārņemtas neitralizācijai.

Pievienot komentāru

Aukstums šoziem paņēmis jau 29 cilvēku dzīvības; sestdien stindzinās pat -16 grādu salsAukstums šoziem paņēmis jau 29 cilvēku dzīvības, bet vēl vairāki simti ar ķermeņa atdzišanu nonākuši slimnīcā, piektdien vēstīja raidījums “LNT Ziņas”.
Draugiem Facebook Twitter Google+