Mobilā versija
+4.3°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
2. oktobris, 2015
Drukāt

Krāslavas novadā aizturēta rekordliela nelegālo imigrantu grupa – 28 Irākas pilsoņi (5)

Foto - Māris AntonevičsFoto - Māris Antonevičs

Latvijas un Krievijas robeža.

Krāslavas novadā, netālu no valsts robežas, aizturēta 28 Irākas pilsoņu grupa, kas bija nelegāli šķērsojusi robežu, aģentūra BNS uzzināja Valsts robežsardzē (VRS).

VRS informē, ka šī ir lielākā vienā reizē aizturētā kārtējā valsts robežu nelikumīgi šķērsojušā nelegālo imigrantu grupa.

Robežsargi imigrantu grupu aizturēja ceturtdienas rītā, Krāslavas novada Kaplavas pagastā uz ceļa Krāslava – Varnaviči. Grupā bijuši – septiņi vīrieši, sešas sievietes un 15 bērni – visi ar Irākas ceļošanas dokumentiem. Irākas pilsoņi Latvijā ieceļoja nelikumīgi šķērsojot Latvijas – Baltkrievijas robežu.

Par valsts robežas tīšu nelikumīgu šķērsošanu personu grupā uzsākts kriminālprocess.

Visas personas pieprasīja patvērumu Latvijā. Personas nogādātas uz PMLP Patvēruma meklētāju izmitināšanas centru “Mucenieki”.

Robežsardze norāda, ka Daugavpils pārvaldes Aizturēto ārzemnieku izmitināšanas centrā kopā ar izmantojamajām telpās Valsts policijā ir izmitinātas 134 personas un šobrīd Valsts robežsardzei vairs nav brīvu vietu, kur aizturētās personas izmitināt.

Kopumā šogad deviņu mēnešu laikā par nelikumīgu “zaļās” robežas šķērsošanu aizturēti 373 trešo valstu piederīgie, kas salīdzinājumā ar pērno gadu kopumā faktiski ir trīs reizes vairāk.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. tas ir izdevīgi – sabāzīs sev kabatās daudz naudas par imigrantiem. Par tautu viniem nospļauties. Turpiniet tik vēlēt.

  2. Ja z’ogs ar stra’vu ir vajadzigs

  3. NEKAVĒJOTIES JĀBŪVĒ ŽOGS!!! Atbildēt

    Pret nelegālajiem imigrantiem,vilkiem un mežacūkām!

  4. Kozlovski – mums žoga nevajag? Kad Vienotības galvās biezpiens… tad …

  5. ja,mums jau žogu nevajag taisīt! Tuvredzīgā valdība. Lai tik nāk un saimnieko imigranti!

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (17)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (23)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+