Mobilā versija
+9.0°C
Laimonis, Laimis, Elva, Elvijs, Elvis
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
18. jūlijs, 2014
Drukāt

Krāslavas policija meklē divus bezvēsts pazudušus sirmgalvjus

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Valsts policijas (VP) Latgales reģiona pārvaldes (LRP) Krāslavas iecirknis meklē divus bezvēsts pazudušus cilvēkus – 1952.gadā dzimušo Pjotru Romaško un 1939.gadā dzimušo Janīnu Butnicku, informē VP LRP.

Romaško šā gada 17.jūnijā izgājis no savas dzīves vietas Dagdas novada Asūnas pagastā un līdz šim brīdim viņa atrašanās vieta nav zināma. Sūdzības par veselību viņam neesot bijušas.

Savukārt Butnicka no savas dzīves vietas Krāslavas novada Kalniešu pagastā izgājusi šā gada 12.jūlijā ap plkst. 01.30. Sieviete bija ģērbusies melnās biksēs, pelēkā T-kreklā, iespējams, basām kājām. Sieviete ir kalsnas miesas būves, augums – 170 centimetri. Pazudušajai sievietei novēroti garīgi traucējumi, un iepriekš jau bijuši gadījumi, kad viņa aiziet no mājām, nevienu nebrīdinot.

VP LRP lūdz visus, kam ir jebkāda informācija par kādu no abām personām vai zināma viņu atrašanās vieta, ziņot tuvākajā policijas iecirknī vai zvanīt pa tālruni 65603409, 64603500 vai 110.

Pievienot komentāru

Neglabāt vecmāmiņu uz klavierēm un nevilkt pirkstā...Īsa pamācība kremēšanāKatoļu baznīca nav pret kremāciju, taču uzstāj uz pīšļu glabāšanu cieņpilnā veidā – tāda ir aktualizēto norāžu būtība Vatikāna izdotajā dokumentā par kristīgo apbedīšanu un pelnu uzglabāšanu kremēšanas gadījumā.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+