Horoskopi un mistika
Horoskopi

Krāšņa emociju un enerģijas pārpildīta nedēļa! Horoskopi no 25. līdz 31.martam0

Foto: Pexels

Auns

Veiksmīgs laiks – iespējams, izdosies atrasties tieši vajadzīgajā vietā un laikā, lai gūtu labumu sev, un vismaz ļaunums nevienam no tā, domājams, necelsies. Būtu labi, ja aizņemtība netraucētu dāvāt uzmanību saviem mīļajiem.

Vērsis

Var parādīt iniciatīvu, sākt ko patiešām jaunu, gūt draugus un piekritējus. Brīvajā laikā planētas veicina interesi par mākslu. Var gadīties kāds pēkšņs mīlas piedzīvojums. Būtu labi, ja aizņemtajiem Vērsīšiem tas būtu jau ar esošo partneri…

Dvīņi

Planētas veicina tieksmi uz pārdomām, meditāciju, misticismu. Intereses vērstas arī uz visu, kas saistīts ar mājas dzīvi un veselības nostiprināšanu. Reizēm tas nemaz nav slikti, tomēr arī par darbu aizmirst nevajadzētu.

Vēzis

Debess spīdekļi veicina iedziļināšanos darba lietās, taču viņam veiktos vēl labāk, ja viņš pārāk nekavētos pagātnē un neizšķiestu laiku sīkumos. Nevajadzētu aizmirst par saviem mīļajiem un pārāk satraukties par sīkām nebūšanām.

Lauva

Ne pārāk mierīgs laiks, vēlmes un plāni nesakrīt ar reālajām iespējām, un tas rada satraukumu un īgnumu, kas var pārmesties arī uz ģimenes lietām. Gudrākais – pacensties paveikt to, kas iespējams, neuztraukties par sīkumiem un parūpēties par pietiekamu atpūtu.

Jaunava

Laiks cītīgam un ražīgam darbam. Spēja izprast citus palīdzēs rast draugus un atbalstītājus, tā ka nebūs jāpaļaujas tikai uz saviem spēkiem. Ir arī dažas jaunas idejas un, domājams, ka tās nesīs augļus.

Svari

Visam vajadzētu būt līdzsvarā. Darba lietās gūt sekmes palīdzēs ticība saviem spēkiem un spēja piesaistīt palīgus. Atradīsies laiks arī draudzībai un mīlestībai, jau aizņemtajiem Svariem vajag parūpēties par ģimeni. Nepārēsties.

Skorpions

Noskaņojums enerģiskai rīcībai, un šoreiz var iznākt tā, ka tas notiek vispiemērotākajā vietā un laikā. Arī palīdzīgu roku netrūks, un, domājams, ar paveikto nedēļas beigās viņš varēs būt apmierināts. Attiecībās ar mīļajiem vajadzētu drusku vairāk savaldības…

Strēlnieks

Pavisam mierīgs laiks. Varēs pārdomāt dzīvi, apcerēt gan to, kas bijis, gan arī to, kas vēl būs, un pat pasaules uzbūvi un kārtību. Galvenais – īpaši nesteigties un uzkrāt spēkus turpmākajiem pūliņiem.

Mežāzis

Notikumiem un sarežģītām situācijām pilna nedēļa. Tikt galā ar visu palīdzēs uzcītība un nenovirzīšanās no mērķa. Tomēr šonedēļ būs grūti izdarīt visiem pa prātam un tas radīs stresu un nervozitāti. Prātīgākais – darīt, kas jādara, un lieki nesatraukties.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Par darba trūkumu žēloties nevarēs, bet uz apkārtējo palīdzību cerēt būs grūti, taču, uzcītīgi un mērķtiecīgi strādājot, viņš tiks galā. Noteikt pareizo rīcības plānu palīdzēs spēja ielūkoties nākotnē.

Zivis

Šonedēļ par darbu mazāka interese un svarīgāki šķiet personīgās dzīves aspekti. Planētas labvēlīgas, lai parūpētos par veselības nostiprināšanu, apmeklētu kādu ar mākslu saistītu pasākumu, atrastos sabiedrībā. Svarīgi ievērot pieklājību.

LA.lv