Apbrīno

Krāšņākā pludmales ballīte Liepājā – “Summer Sound” 16

Foto – Krists Luhaers

Vasaras pludmales festivāls “Summer Sound” norisināsies Liepājā 28. un 29. jūlijā ar vairāk nekā 40 māksliniekiem, tostarp “Cheat Codes”, Felix Jaehn, “Klingande”, Dons, “Bermudu Divstūris”, “Triana Park”, “Pienvedēja piedzīvojumi”, “Skyforger” un citi mākslinieki. Sadarbībā ar ilggadējo partneri, festivāla oficiālo radio – “Radio SWH” – festivālā būs jaunas mūzikas skatuve “Priekšnams”.

Dīdžeju trio “Cheat Codes” no Losandželosas, vācu uzlecošā techno house zvaigzne Felix Jaehn, kā arī franču dīdžejs un producents “Klingade” parūpēsies par grandiozu elektroniskās mūzikas programmu jūras krastā.

“Patiess prieks par to, ka muzikālā programma festivālā ar katru gadu kļūst daudzveidīgāka – šogad “Summer Sound” ies pie sirds gan enerģiskāku ritmu cienītājiem, gan mierīgākas atmosfēras mīlētājiem. Latvijas vasara ir īsa, un “Summer Sound” ir viens no labākajiem veidiem, kā to nosvinēt,” teic festivāla direktore Linda Zajarska un atklāj: “Ar savu vērienīgāko šīs vasaras koncertu uz festivāla lielās skatuves uzstāsies Dons, savukārt pamatīgu ballīti garantēs “Bermudu divstūris”. Bez jau nosauktajiem vārdiem festivāla viesus priecēs krāšņa Latvijas mūziķu programma – “Triana Park”, “Bandmaster”, “Satellites LV”, “Sibyl Vane”, “Deeper Upper”, “Franco Franco”, “Skyforger”, “My Radiant You”, “Fakts”, “Pienvedēja piedzīvojumi”, “Astro’n’out”, Ivo Fomins, “Polifauna” un citi.” Lai nepalaistu garām savu iecienīto mākslinieku, festivāla organizatori aicina pilno programmu skatīt http://ej.uz/SSprogramma.

Šogad festivālā sadarbībā ar “Radio SWH” uz jaunās mūzikas skatuves “Priekšnams” uzstāsies tādi mākslinieki kā “Treeeye”, Jānis Irbe, “Jauda”, “Refleksija” un citi. Savukārt otra jaunā skatuve – “Koncertsēta” –, parka koku ieskauta, aicinās festivāla apmeklētājus atvilkt elpu mierīgākā gaisotnē, piedāvājot bagātīgu kultūras programmu. “Uz “Koncertsētas” skatuves būs iespējams redzēt lieliskus pašmāju mūziķus – Reini Young, Tīnu Šipkēvicu, Elizabeti Balčus, Miku Dukuru, Baibu Dēķenu, Gintu Cālīti un citus, tostarp čella virtuozu Aivi Gailīti un ģitāras virtuozus, interesantu dažādību radīs improvizācijas teātris “Prieka ministrija” un dzejas slams,” stāsta Linda Zajarska.

Šis būs jau septītais «Summer Sound» gads, un festivāla organizētāji būs parūpējušies ne tikai par bagātīgu muzikālo programmu, bet daudzveidīgu aktivitāšu un izklaižu klāstu, tāpat šogad festivāls strādās, cieši sadarbojoties ar vietējiem Liepājas uzņēmējiem, piedāvājot virkni atlaižu un priekšrocību festivāla apmeklētājiem. «Katru gadu domājam par to, lai visi festivāla un Liepājas viesi uz pāris dienām nonāktu aizraujošā svētku un mūzikas piedzīvojumā. «Summer Sound» festivāls ne vien piedāvā plašu mūzikas programmu, bet arī pavisam unikālu atmosfēru – pasaulē nemaz nav tik daudz festivālu, kas notiek tieši jūras krastā, blakus zaļam, plašam parkam brīnišķīgi skaistas pilsētas sirdī,» smaidot teic L. Zajarska.

 

28. VII – 29. VII 17.00, Liepājas pludmale

 

LA.lv