Mobilā versija
Brīdinājums +9.1°C
Gundega, Terēze
Piektdiena, 28. aprīlis, 2017
9. maijs, 2016
Drukāt

Krāšņas pavasara dzīres Kalnciema kvartālā ar flamenko un jogu

Publicitātes fotoPublicitātes foto

14. maijā Kalnciema kvartālā ar baudpilnām dzīrēm pēc saules alkstošajai miesai un garam svinēs pavasara iestāšanos, LA.lv uzzināja radošajā kvartālā.

Uz brīvdabas skatuves visas dienas garumā uzstāsies krāšņas flamenko dejotājas, ienesot kvartālā karstus spāņu ritmus un krāsas, Vīnu veikala zālē par mundru pašsajūtu būs parūpējusies jogas studija “Daba yoga” ar uzmundrinošu rīta jogu, bērnu “bedrē” visas dienas garumā būs rotaļu un spēļu pasaule mazajiem pavasara baudītājiem, ko būs sarūpējis Saulgriežu jogas festivāls, bet tirdziņā, kā arvien, dažādi gardumi.

No plkst. 11 līdz 15 nepiespiestā gaisotnē uz brīvdabas skatuves būs iespējams vērot vairāk nekā 40 flamenko dejotājas no sešiem deju klubiem vecumā no sešiem līdz 60 gadu vecumam. Flamenko deja ir dzīvesveids, kas ietver prieku, košas krāsas, smeldzi un sievišķību. Svētku atmosfērā vērosim dejas ar vēdekļiem, lakatiem, kastaņetēm un raksturīgajiem flamenko piesitieniem.

Plkst. 10:30 sadarbībā ar jogas studiju “Daba yoga” notiks Rīta vingrošana ar pasniedzēju Līgu Kalniņu. Iepriekš obligāti jāpiesakās, ieeja par ziedojumiem vismaz 5 eiro apmērā pasniedzēja darba nodrošināšanai.

Pievienot komentāru

VNĪ: Tabakas fabrikas pielāgošana JRT vajadzībām par 95% pabeigtaBijušās Tabakas fabrikas ēkas Miera ielā 58A, Rīgā pielāgošanas darbos Jaunā Rīgas teātra (JRT) vajadzībām būvnieks SIA "Abora" aprīlī ir pabeidzis 95% plānoto iekšdarbu, turpinās darbi pie fasādes siltināšanas un apkārtējās teritorijas iekārtošanas.
Draugiem Facebook Twitter Google+