Krastiņas 31 gūtais punkts palīdz “TTT Rīga” basketbolistēm iekļūt finālā 0

Latvijas Sieviešu basketbola līgas (LSBL) izšķirošajā pusfināla spēlē pirmdien guva Ieva Krastiņa, palīdzot “TTT Rīga” komandai ar rezultātu 72:65 savā laukumā pieveikt RTU/”Merks” basketbolistes. Sērijā līdz divām uzvarām “TTT Rīga” uzvarēja ar rezultātu 2-1 un finālā sacentīsies ar “Cēsu” basketbolistēm.

10 apetīti nomācoši produkti, kas jāēd katru dienu 23
Putinam draud briesmas, par kurām pagaidām zina tikai nedaudzi 15
Mājas
12 senlatviešu ticējumi par Jurģu dienu: kāda šī diena, tāda visa vasara? 25

Kaut gandrīz visu laiku vadībā atradās “TTT Rīga” komanda, vairāk nekā desmit punktu pārsvaru tā ieguva vien pāris reižu. Pēdējās minūtes aizritēja saspringtā cīņā, un nepilnas četras minūtes pirms pamatlaika beigām pēc tāla Dainas Lazdenieces raidījuma RTU/”Merks” pietuvojās pretiniecēm līdz 59:62.

Skaļu skatītāju tribīņu priekšā mača beigas aizritēja ļoti saspringti – divas ar pusi minūtes pirms pamatlaika beigām RTU/”Merks” pēc sarežģīta Lauras Auderes metiena pietuvojās līdz 63:64, bet vēl pēc brīža viesu komandas līdere atstāja laukumu piektās piezīmes dēļ. Nākamie uzbrukumi RTU/”Merks” vienībai bija neveiksmīgi, bet pretinieču rindās rezultatīvi nospēlēja Ance Aizsila un Rūta Veidere, garantējot “TTT Rīga” basketbolistēm panākumu saspringtā cīņā.

Uzvarētājām pārliecinoši rezultatīvākā bija Krastiņa, bet ar 13 punktiem varēja lepoties Kitija Laksa.

Savukārt RTU/”Merks” basketbolistēm ar 23 punktiem un 13 atlēkušajām bumbām palīdzēja Audere, bet 16 punkti un astoņas rezultatīvas piespēles bija Asnātes Fominas kontā.

LSBL pusfinālā uzvarētāju noskaidrošanai trīs spēles pēdējo reizi bija vajadzīgas 2007.gada pavasarī, kad “Avantis”/”Turība” ar 2-1 pārspēja RTU/”Klondaika” vienību.

“Cēsu” basketbolistes savā pusfināla sērijā ar 2-0 pieveica “Liepājas Papīru”.

LSBL finālsērija līdz trim uzvarām notiks no 18. līdz 30.aprīlim, bet cīņa par trešo vietu līdz divām uzvarām – no 20. līdz 26.aprīlim.