Horoskopi un mistika

Krāsainais horoskops. Uzzini, kura krāsa ir tavējā! 16

Foto – Shutterstock

Auns

Lorem ipsum
FOTO: Leta

Ugunīgais, enerģiskais un kaislīgais Auns pārvalda sarkano krāsu. Sarkano krāsu uzskata par stimulējošu, tā mudina uz rīcību un vairo pašpaļāvību, kas tik ļoti raksturīga šīs zīmes pārstāvjiem. Tāpat sarkanā krāsa nešaubīgi piesaista apkārtējo uzmanību, un Auni parasti arī nebaidās valkāt tik spilgtas drēbes. Sarkani, pieguļoši džinsi ir obligāts Auna garderobes elements, tāpat arī visdažādākie sarkanie aksesuāri košam akcentam.


Vērsis

Lorem ipsum
FOTO: Leta

Vērša krāsa ir zaļā. Veldzējošā un mierīgā krāsa simbolizē augšanu, mīlestību, atjaunotni, pavasari un labklājību. Vēršiem nav piemērotas gaiši zaļās vai dzeltenīgi zaļās nokrāsas: viņu tonis ir dziļš, piesātināts Zemes zaļais tonis, kādu redzam vasaras pilnbrieda pļavās.


Dvīņi

Lorem ipsum
FOTO: Leta

Enerģiskie Dvīņi var būt koši un daudzkrāsaini, bet zīmes pamatkrāsa ir dzeltenā. Optimistiski un sirdī vienmēr jauni, Dvīņiem ir priecīga un silta attieksme pret dzīvi, kuru raksturo arī šī krāsa. Turklāt dzeltenā krāsa veicina saskarsmi, un Dvīņiem ļoti patīk sarunāties.


Vēzis

Lorem ipsum
FOTO: Leta

Vēža spēka krāsas ir Mēness toņi, sudrabs un baltais, kas vasaras vidū dzimušajiem piešķir zvaigžņu atmirdzumu. Vēžiem ieteicams iekļaut šos toņus apģērbā, piemēram, valkājot baltus džinsus vai sudrabkrāsas blūzi. Apvienojot šos abus elementus, Vēža burvība izpaudīsies pilnā mērā. Tāpat var eksperimentēt ar dekoratīvo kosmētiku, izvēloties sudrabaini mirdzošas acu ēnas vai kontūrzīmuli svinīgiem gadījumiem.


Lauva

Lorem ipsum
FOTO: Leta

Lai uzsvērtu savu valdnieka statusu, Lauva var tērpties šīs zīmes spēka krāsās – zelta un oranžajos toņos. Interjerā vērts kaut vienu sienu nokrāsot koši oranžu vai papildināt mājokli ar dekoratīviem elementiem siltos toņos. Lauvas saista citzemju kultūra, tāpēc noderēs arī zeltainas bronzas pieskāriens indiešu statuetēs vai Marokas spilveni un segas.


Jaunava

Lorem ipsum
FOTO: Leta

Kā zemes zīmei piederas, Jaunavas krāsas ir bēšīgie, iedeguma toņi, brūnās un zaļganās nokrāsas, kas nomierina Jaunavas nervozo temperamentu. Dzīvojamās telpas vēlams veidot gaišos bēša vai smilšu toņos ar tumši brūniem akcentiem. Ja jau sen kāro atjaunot mēbeles, met skatu uz šokolādes krāsas dīvānu, kurā atpūsties pēc saspringtas dienas.


Svari

Lorem ipsum
FOTO: Leta

Svaru krāsa ir mierīgi zilie toņi. Ļoti iespējams, tu lieliski izskaties jūras zilā apģērbā. Ja līdz šim biežāk izvēlējies melno, pamēģini tumši zilu krāsu, jo īpaši žaketēs un kostīmos. Ja tavs ikdienas ģērbšanās stils ir brīvāks, vari izmēģināt platas, jūraszilas bikses vai safīra toņa šalli.


Skorpions

Lorem ipsum
FOTO: Leta

Skorpiona spēka krāsas ir sarkanā un melnā. Ar hipnotisku skatienu izslavētie Skorpioni tāpat var izvēlēties dūmakainas nokrāsas acu grima paletē. Kā punktiņš uz „i” seksīga tēla panākšanai būs spilgti sarkana lūpu krāsa.


Strēlnieks

Lorem ipsum
FOTO: Leta

Tik dzīvespriecīgai zīmei kā Strēlnieks tomēr spēka krāsas asociējas ar domīgāku noskaņu – bagātīgs purpurs, violetais un jūras toņi. Patiesībā nekādas pretrunas nav, jo tik runīgai un pašpārliecinātai personībai nav vajadzīgs piesaistīt papildu uzmanību ar spilgtiem aksesuāriem.


Mežāzis

Lorem ipsum
FOTO: Leta

Tāpat kā citām zemes zīmēm Mežāzim vēlams pievērst uzmanību tumši brūnajiem un zaļajiem toņiem – spilgtas lietas šo zemei pietuvināto zīmi atbaida, jo parasti priekšroka tiek dota klasiskām vērtībām, nevis eksotiskam spožumam.


Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Lorem ipsum
FOTO: Leta

Ar satraucošu un bagātu iztēli apveltītais Ūdensvīrs darīs pareizi, ja izvēlēsies ūdens toņus – tirkīzu, akvamarīnu, zili zaļo un mirdzošu sudrabu. Masīvas kaklarotas vai mirdzoši auskari šajās krāsās izskatīsies lieliski komplektā ar vienkāršu baltu krekliņu un džinsiem.


Zivis

Lorem ipsum
FOTO: Leta

Zivīm vienmēr ir bagāta fantāzija, tās nevairās no krāsām, bet dod priekšroku vēsākiem toņiem – jūras zaļajam, ceriņkrāsai un gaiši zilā nokrāsām. Zivis var radoši izpausties, veidojot grimu, kas izcels acu mirdzumu.

LA.lv