Mobilā versija
+5.0°C
Sabīne, Sarma, Klaudijs
Pirmdiena, 5. decembris, 2016
26. janvāris, 2016
Drukāt

Krāsu mainošā spuldzīte

Foto no www.lifx.comFoto no www.lifx.com

“Lifx Color 1000” – tā sauc “Lifx” jaunās krāsainās spuldzītes, kuras var savienot arī ar tālruni. Spuldzīte maksimāli patērē 11 W un izstaro vairāk nekā 1000 lūmenu spilgtu krāsainu gaismu.

“Lifx” lietotne atbalsta “Android” un “iOS” darbinātus viedtālruņus, un tie savienojas ar spuldzīti, izmantojot “Wi-Fi” savienojumu. Lietotnē iespējams izvēlēties vairāku veidu krāsas un to spilgtumus, krāsu tēmas, kurām katrai nāk klāt emociju apzīmējums. Gudrā spuldzīte gan maksā ievērojamus 50 eiro.

Pievienot komentāru

Ar motorizētu čemodānu var sasniegt ātrumu 13 km/hJa kādreiz lidostā radusies nepieciešamība dažu minūšu laikā nokļūt no viena termināļa uz otru, lai paspētu uz savu reisu, lielisks sabiedrotais būs motorizētais čemodāns "Modobag".
Radīts paroļu ģenerators, kuru hakeri nevarēs uzlauzt (2)Firma "Everykey", ko atbalstījis pats antivīrusu kompānijas "McAfee" dibinātājs Džons Makafī, izstrādājusi īpašu maziņu ierīci, kura ģenerē jaunu un drošu paroli ikreiz, kad vēlaties ienākt vienā no saviem interneta vietņu profiliem.
Ja gribi tilpumu. "LA" vērtē "Opel Zafira""Opel Zafira" tika prezentēta 1999. gadā un kopš tā laika ir toņa noteicēja septiņvietīgo kompaktvenu klasē. Pavisam šo gadu laikā saražots vairāk nekā 2,7 miljoni dažādu paaudžu Zafira automobiļu.
Vai Latvijas neceļu nākotne? (1)Par gada auto nominēt pikapu? Uz tādu izlēcienu žūrija nez vai būs spējīga
Draugiem Facebook Twitter Google+