×
Mobilā versija
Brīdinājums +25.7°C
Meldra, Meldris, Melisa
Sestdiena, 21. jūlijs, 2018
25. aprīlis, 2017
Drukāt

Krāsu tabula, kā saskaņot somiņu un kurpes. Pievieno tālruņa grāmatzīmēm! (2)

Foto - FotoliaFoto - Fotolia

Bieži sievietes tik ļoti cenšas izvēlēties skaistu krāsu salikumu, iegādājoties somiņu un kurpes, ka kļūdās. Pareizs, bet tomēr ne visos gadījumos, ir princips, ka mūsdienās vairs nevajag saskaņot toņus līdz simtprocentīgai vienādībai, bet toņu gamma gan ir svarīga!

Kādā no jaunākajiem modes pasaules pētījumiem apgalvots, ka šādas kļūdas pieļauj divas trešdaļas daļā dzimuma pārstāvju, vēsta dailymail.co.uk.

Lai izdarīt izvēli būtu vieglāk, piedāvājam piecas uzskatāmas toņu tabulas dažādām krāsu gammām. Ieliec tālruņa grāmatzīmēs un ņem līdzi uz veikalu!

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

 1. CENZŪRA ir APZINĀTI PRETLIKUMĪGS NOZIEGUMS Atbildēt

  > pie la-vīzes masmēdekļa administratīvās SILES lopiski truli parazitējošajiem kriminālnoziedzniekiem
  .
  PRETLIKUMĪGA CENZŪRA smird, la-vīzes administratīvie “locekļi”. Tieši tāpat, kā šo kriminālrecidīvo noziegumu piekopjošie “lielākie kretīni”. Galvenokārt – tāpēc, ka šajā pašreizējā “tiesiskajā valstī” CENZŪRA IR AIZLIEGTA un neizbēgami TIEK SODĪTA SASKAŅĀ AR LIKUMU!!!

  =======

  Latvijas Republikas SATVERSME.

  VIII nodaļa. Cilvēka pamattiesības

  89. VALSTS ATZĪST UN AIZSARGĀ CILVĒKA PAMATTIESĪBAS saskaņā ar šo Satversmi, LIKUMIEM un Latvijai saistošiem starptautiskajiem līgumiem.

  90. Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības.

  91. Visi cilvēki Latvijā ir vienlīdzīgi likuma un tiesas priekšā. Cilvēka tiesības tiek īstenotas BEZ JEBKĀDAS DISKRIMINĀCIJAS.

  100. IKVIENAM IR TIESĪBAS UZ VĀRDA BRĪVĪBU, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. C.E.N.Z.Ū.R.A ir AIZLIEGTA.

  =======

  Ir sacīts: “Likuma nezināšana (un, īpaši jau, pat nevēlēšanās zināt) neatbrīvo no LIKUMĪGĀS ATBILDĪBAS.”

 2. Bet vai vīrietim krāsu gamma nav svarīga?

Draugiem Facebook Twitter Google+