×
Mobilā versija
Brīdinājums +25.2°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
8. jūlijs, 2016
Drukāt

Kratīšanā pie garnadža atrod iespaidīgu daudzumu zagtu mantu

Foto Valsts policijaFoto Valsts policija

Jūnija beigās Valsts policija (VP) saņēma informāciju par velosipēdu zādzību Baložos. Aizdomās par šo zādzību likumsargi aizturēja divus vīriešus. Lai gan Baložos nozagtie velosipēdi pagaidām nav atrasti, likumsargi pie aizdomās turamajiem atrada citus velosipēdus un ievērojamu daudzumu dažādu, iespējams, zagtu mantu. VP lūdz aplūkot attēlā redzamos velosipēdus un atsaukties to īpašniekus.

25. jūnijā ap pulksten 21.00 Ķekavas novada Baložos, Titurgā no daudzdzīvokļu mājas pazemes stāvvietas tika nozagti divi velosipēdi. Šo noziegumu bija fiksējušas videonovērošanas kameras.

Veicot operatīvos pasākumus, policisti noskaidroja, ka noziegumu, visticamāk, izdarījušas divas personas – 1972. un 1971. gadā dzimuši vīrieši, kuri jau agrāk sodīti par mantiskiem noziegumiem. Likumsargu rīcībā esošā informācija liecināja, ka jaunākais no viņiem dzīvo Rīgā, taču otram nav deklarētas dzīvesvietas.

Veicot meklēšanas pasākumus, vakar, 7. jūlijā, policisti 1972. gadā dzimušo aizdomās turamo Rīgā aizturēja. Vīrieša mājoklī veikta kratīšana, kur atrasts arī otrs aizdomās turamais.

Kratīšanas laikā policisti atrada un atsavināja ievērojamu daudzumu dažādu mantu. Kopā atsavināti divi velosipēdi, trīs fotoaparāti, viens šaujamierocis, ierīce, kas līdzīga GPS signāla slāpēšanas iekārtai, desmit patronas, maiss ar dažādām velosipēdu detaļām, šaujamieroča aptvere un knaibles, kas, iespējams, izmantotas, lai veiktu likumpārkāpumus.

Policistiem ir aizdomas, ka daļa no atsavinātajām mantām varētu būt zagtas.

Vīrieša pagrabā, likumsargi atrada arī kara laiku mīnu. Notikuma vietā tika ieradās Nacionālo Bruņoto spēku sapieri, kuri to izvāca.

Šobrīd saistībā ar 25. jūnijā izdarīto zādzību uzsākts kriminālprocess par zādzību, ja tā izdarīta, iekļūstot telpā. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz pieciem gadiem vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Valsts policija (VP) lūdz aplūkot attēlā redzamos velosipēdus un, ja ir zināms to iespējamais īpašnieks, zvanīt uz tālruņa numuru 67099215, 67099200 vai

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+