×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.3°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
19. septembris, 2012
Drukāt

Krauliņš trenēs SK «Cēsis»

Foto - Juris KalniņšFoto - Juris Kalniņš

Pat Latvijas basketbola dāmu čempionvienības SK “Cēsis” galveno treneri kļuvis Armands Krauliņš (attēlā), kurš pēdējās sezonās bija pagājis malā no aktīvas trenera prakses. Pēdējā viņa darba vieta bija komandā “BK Ventspils” – gan kā galvenajam trenerim, gan asistentam un konsultantam.


“No basketbola grūti aiziet, tas ir kā narkotika. Sajūtas? Atkal sākas aktīvs darbs,” par atgriešanos aktīvajā basketbola apritē saka viens no Latvijas visvairāk pieredzējušajiem treneriem Armands Krauliņš.

“Cēsu komandas attīstībai esmu sekojis līdzi visu laiku un varu vien teikt – lai mūsu basketbolā būtu vairāk tādu cilvēku kā Cēsu kluba prezidents Krišjānis Kļaviņš. Ceru, ka no mūsu sadarbības ieguvēji būs visi. Pagājušas tikai dažas stundas, kopš esmu devis piekrišanu, tādēļ par komandas sastāva vīzijām un uzdevumiem vēl pāragri runāt. Vienmēr gribas uzvarēt un tiekties pēc pirmās vietas – šajā ziņā basketbola principos nekas nav mainījies.”

Iepriekšējā sezonā Cēsu basketbolistes treneres Ilzes Oses-Hlebovickas vadībā otro reizi kļuva par Latvijas čempionēm, tomēr kluba vadītāji un trenere nevienojās par sadarbības turpināšanu. Šosezon SK “Cēsis” piedalīsies Baltijas un Igaunijas apvienotajā čempionātā, kura dalībkomandu galīgais sastāvs un izspēles kārtība vēl tiek precizēta.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+