Mobilā versija
+3.7°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
2. marts, 2015
Drukāt

Kravali virza Ukrainas galvenā muitas vadītāja amatam

Foto: LETAFoto: LETA

Tālis Kravalis

Latvija virza Muitas pārvaldes direktoru Tāli Kravali Ukrainas galvenā muitas vadītāja amatam, aģentūrai LETA apstiprināja finanšu ministrs Jānis Reirs (V).

Ukrainas valdības pārstāvji uzrunājuši Reiru ar lūgumu ieteikt Latvijas kandidatūru Ukrainas galvenā muitas vadītāja amatam.

Ministrs arī atzīst, ka pēc konsultācijām ar Valsts ieņēmuma dienesta (VID) vadītāju Ināru Pētersoni kā iespējamo kandidātu nolemts virzīt Kravali. Finanšu ministrs pauda pārliecību, ka Kravalis ir viens no nopietnākajiem Ukrainas muitas vadītāja amata pretendentiem, kura kandidatūru Ukrainas valsts pārvaldes pārstāvji šobrīd izskata.

“Viņš ir kompetents eksperts Eiropas Savienības (ES) jautājumos par muitu ar lielu pieredzi direktora amatā muitas pārvaldē. Latvijas muitas vadītāja zināšanas būtu nenovērtējams atbalsts Ukrainas integrācijai ES, uzsvēra Reirs.

Tāpat ministrs atzina, ka Ukrainas valdība ir skaidri paudusi atbalstu valsts integrācijai ES, un Latvija ar savām zināšanām un pieredzi var sekmēt ātrāku šo procesa norisi.

“Muitas jomā Latvija ir sekmīgi realizējusi daudzas reformas, un esmu pārliecināts, ka šīs zināšanas palīdzētu arī Ukrainai labāk sagatavoties ES stingro prasību izpildei,” sacīja Reirs un piebilda, ka nākotnē ukraiņi arvien vairāk iesaistīs valsts pārvaldē Baltijas valstu ekspertus.

Kā ziņots, Kravalis tiek uzskatīts par vienu no galvenajiem lieciniekiem krimināllietā, kurā par kukuļdošanu apsūdzēta ilggadējā VID amatpersona Vladimirs Vaškevičs.

Pievienot komentāru

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (24)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (24)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+