Mobilā versija
+6.9°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
8. septembris, 2015
Drukāt

Kravas automašīnai iebraucot grāvī, gājis bojā tās vadītājs

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Vakar Ķeguma novadā kravas automašīnai iebraucot grāvī, gājis bojā tās vadītājs, aģentūra LETA uzzināja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Negadījums noticis uz ceļa Jaunjelgava – Ķegums. Glābēji izcēluši 50 gadus veco vīrieti no automašīnas un nodevuši mediķiem, kuri konstatējuši vīrieša nāvi.

Savukārt Preiļu novadā uz ceļa Preiļi – Līvāni divu vieglo automašīnu sadursmē cietušas divas sievietes. Viena no viņām bijusi 46 gadus veca, bet otras sievietes vecumu VUGD nemācēja nosaukt.

VUGD vakar kopumā saņēmis 49 izsaukumus, no tiem 25 bijuši glābšanas darbi.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (27)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+