Mobilā versija
Brīdinājums +6.9°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
20. maijs, 2014
Drukāt

Kravas vilcienā atrod 1,28 miljonus kontrabandas smēķu (2)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Veicot kontroles pasākumus uz Latvijas – Baltkrievijas robežas, Valsts ieņēmumu dienesta (VID) muitas amatpersonas nedēļas nogalē novērsa mēģinājumu Latvijā ievest 1,28 miljonus cigarešu ar Baltkrievijas akcīzes markām. Kontrabandas smēķi konstatēti kravas vilcienā, informē VID.

Svētdien Indras muitas kontroles punktā VID muitas amatpersonas Latvijā iebraucoša kravas vilciena kontrolē slēgtā vagonā konstatēja kartona kastes ar cigaretēm. Kontroles rezultātā izņemti 1 280 000 cigarešu “Premjer” ar Baltkrievijas akcīzes nodokļa markām.

Lietas materiāli tiks nodoti VID Muitas kriminālpārvaldei kriminālprocesa uzsākšanai.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. ja atkkai tockas paliek bez preces

  2. Obanāāā…

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+