×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.6°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
21. maijs, 2014
Drukāt

Krivcova: “Nepilsoņu kongresu” atbalsta ASV vēstnieks
 (21)

Foto - LETAFoto - LETA

Nereģistrētās organizācijas “Nepilsoņu kongress” (NK) līdere Elizabete Krivcova, kuras vadītā organizācija Drošības policijas (DP) pārskatā minēta kā viena no Krievijas interešu īstenotājām Latvijā, izplatījusi paziņojumu, ko sauc “Sācies pārmaiņu laiks”.

Cita starpā informēts, ka organizācija saņēmusi vēstuli no ASV vēstnieka Latvijā Marka Pekalas. “Burtiski pirms pāris dienām mēs esam saņēmuši vēstuli no ASV vēstnieka Latvijā Marka Pekalas, kurā viņš ziņo par mūsu demokrātisko iniciatīvu atbalstīšanu no savas puses. Pagaidām tie ir tikai vārdi – mūsu uzdevums ir panākt, lai tiem sekotu darbi,” teikts paziņojumā.

ASV vēstniecības Latvijā Preses un kultūras nodaļa atzīst, ka vēstnieks M. Pekala tiešām vēstuli “Nepilsoņu kongresam” nosūtījis. Tā esot bijusi atbilde uz vēstuli, kas saņemta no šīs organizācijas. “ASV vēstniecības Latvijā pārstāvji ir vairākas reizes tikušies un sazinājušies ar “Nepilsoņu kongresa” pārstāvjiem un darīs to arī nākotnē. Vēstniecības darbinieki regulāri tiekas ar pilsoniskās sabiedrības pārstāvjiem Latvijā, jo mēs uzskatām, ka atvērts dialogs ir ļoti svarīga demokrātijas procesa sastāvdaļa brīvā un atvērtā sabiedrībā,” skaidro ASV vēstniecības Preses un kultūras nodaļa. Spriežot pēc DP pārskata, ASV vēstniecība Latvijā nav vienīgā ārvalstu diplomātiskā pārstāvniecība, ar kuru saziņu meklējuši NK aktīvisti.

Pievienot komentāru

Komentāri (21)

 1. Pēdējā laikā ASV mums tik sūta ,tādus vēstniekus, kā Pekala kas negrib iejusties mūsu situācijā,kā Garbere,kas ,ākstījās pirmajāsrindās praida gājienā……nu kaut kāds murgs! Pilnīgi piekrītu Jāņa komentam…

 2. Ivars Graudiņš Atbildēt

  Lai vienkāršāk saprastu mums neloģiskus politiskus izgājienus, kas ir saistītas ar mantkārības varu – kas pelnās no šādām attiecībām? – es ieteiktu iepazīties ar ”Mike Lofgren” rakstu (angliski) ”The Deep State” ko var uziet iekš Google.

  Latvijas valsts pastāvēšanai ir pretnieki. Pirmkārt, Krievija un 5. kolona Latvijā. Bet, viņi nav vienīgie kas pelnas no latviešiem pienācīgu mantojuma sagraušanas. Korupcijas pamatā oligarhi katrā atīstītā valstī iekāro ekonomiskas vērtības uz sabiedrības vairākuma rēķina. Tas notiek arī ASV un ES valstīs, bet tur iedzīvotāji vismaz sāk cīnīties pretīm: e.g. Snoudens un citi ‘taures pūtēji,’ kaut viņiem draud brīvības zaudēšana un dzīve aiz restēm mūsu nevienlīdzīgos un netaisnīgos demokratiskos pamatos.

  ASV vēstnieks Latvijā Marks Pekala jau neuztur sakarus ar NK aiz žēlsirdības. ASV cer izdevīgā laikā un brīdī kaut ko iemantotu no Putina Krievijas par šādu žestu.

  • cik ilgi vēl kurināsiet naidu starp krievu un latviešu tautām,vai nebūtu laiks izbeigt naida kurināšanu starp Krieviju un Latviju.

 3. Par to Krievijas dižo morāli garīdznieku Kirilu un bārdaino Končitu- Kirils un citi krievu popi paši ir bārdaini veči garos brunčos…

 4. Vai ASV vēstniecība arī afganistanā rokojas ar talebaniem? Vai Krievijā atbalsta organizācijas kas darbojas pret PUtinu? Vai Francijā atbalsta Lepēnas partiju? Tādus demagoģiskus soļus var atļauties tikai mazās valstīs, kuras gan it kā atbalsta, bet ja nepilsoņi ar Maskavas palīdzību šeit nāks pie varas, tad apsveks un demokrātijas vārdā neiebildīs ja gribēs pievienoties Krievijai. Vai nu pirmo reizi trumeni slēdz klusas vienošanās pret baltiju.

 5. Cik saprotu ASV vēstniecība jau sen dod norādījumus, Latvijas valdībai ka SC jālaiž pie varas. Es gan teiktu, ka ar kupantu un kolonistu “garīgajiem” mantiniekiem un nu jau arī ar fašitisko Krieviju un hitleriskoā Putinu (Prinča Čārlza atziņa!) nav iespējams sadarboties.

 6. Interesanti, kā nereģistrētais “Nepilsoņu kongress” pārstāv pilsonisko sabiedrību? Vai ASV vēstniekam vējš nav izpūtis bēniņus?

 7. Jābrīnās un jāšaubās par ASV vēstnieka vēstuli ( jo krievi jau pieraduši melot), pilnībā nenovērtējot krievu tālejošos mērķus Latvijā , kuriem nav nekā kopīga ar demokrātiju, ir tikai jāatsrādā Krievijas piešķirtā nauda . Krivcova- Ždanokas labākā skolniece,par to varam nešaubīties!

 8. Rašistu kongress – pareizāk skan.

 9. Edgars Avotiņš Atbildēt

  Ja Latvija nepilsoņu jautājumu uzskata par risku, tad vajag pašiem rīkoties, nevis ļaut Krievijai un ASV to risnāt mūsu vietā.

  Vispirms jau tikt skaidrībā ar Latvija dzimušajiem bērniem, tad uzorganizēt speciālu naturalizācijas programmu ar valodas un vēstures apmācību un eksāmeniem galā. Nu un pēc tam – ja jau Nepilsoņu kongress tik ļoti grib – atlikušajiem šo jautajumu nokārtot piespiedu kārtā – negribi Latvijas pilsonību, meklē citu un brauc pie Putina, ja dzīve Krievijā škiet pareizāka.

  Tik vien var piekrist, ka labāk jau sabiedriska organizācija, nekā teroristi.

 10. brauciet uz savu dzimteni un tur varat darit ka sirds jums velas!

 11. Nepilsoņu jautājums ir beidzot jāatrisina līdz galam. Lai nepilsonis pieņem kaut vai Austrālijas pilsonību. Ar savu nepilsoņa statusu viņi brēkā pa visu pasauli, ka, lūk, Latvijas valsts XXI gadsimtā liegusi saviem iedzīvotājiem cilvēktiesības. Krievijas vara Krimā jau šo jautājumu principā ir atrisinājusi, atliek skatīties, kas sekos…

 12. nesaprotu,kas liedz mūsu likumdevējam pieņemt likumu par nepilsoņiem,nosakot termiņu,kurā jāizšķiras par tādas vai citādas valsts pilsonību un tā jānokārto.Pēc tam lai kārto uzturēšanās atļaujas Latvijā ,ja grib te dzīvot vai brauc prom.Un būs krieviem mutes aizbāztas.Jau apnikusi tā nodrellētā plate.Neko citu vairs nedzird kā tikai “basņas”par apspiestajiem krieviem.Pašiem zeme gandrīz neapdzīvota,bet jālien vēl svešās iekšā.

 13. Un ko mūsu ārlietu ministrija? Atkal klusēs? Kas tiem nepilsoņiem neļauj iet un nokārtot valodas eksāmenu un kļūt par pilsoņiem? Rinkēvič ! Izsauc to ASV vēstnieku un izsaki latviešu viedokli !

 14. īstākā naida kurinātāja,nesaprotu ,kāpēc Pekalam nevar izstāstīt patieso Latvijas vēsturi!

 15. Pilnīgi atbalstu Jāni.Es redzu,ka nepilsoņu kongresa dalībnieki sēj naidu Latvijas tautās un it sevišķi Latgalē…..Uzskatu jāsoda un jālikvidē naida kurinātāji no nepilsoņu kongresa.

 16. Acīmredzot šis Pekala vāji orientējas Krievijas politikā, ja atbalsta nereģistrētas, prokrieviskas organizācijas, kas slēpjoties aiz demokrātijas maskas, mēģina destabilizēt stāvokli Latvijā. Vai šis Pekala ir tik naivs, ka vairāk tic “Nepilsoņu kongresam” nekā Latvijas Drošības policijai? Rodas iespaids, ka viņš
  vairāk pārstāv Krieviju nekā ASV.

 17. Izvirtusī ES un ASV neiztur krievijas spēka spiedienu. Eirovīzijā uzvarējusī bezdzimuma būtne Končita ielika Putina un popa Kirila rokās tradicionālo vērtību un pasaules morāles sargātāju ieročus.Krievija tagad sāk pagriezt gāzes trubu Ķīnas virzienā un diez vai seksuālās minoritātes glābs ES no sabrukuma.Romas impērija saira ,kad sabiedrības izvirtība sasniedza augstāko pakāpi un tai pa pēdām seko ES ,kas salīdzinot ar Romas impēriju pastāv vēsturiski īsu brīdi.

 18. gatavi atdot Latviju Krievijai!? Amerikani varetu mums teikt, nemuzam mes jus nepametisim. bet vai uz to varam palauties? Ceresim, ka ja. Bet sim putinistu kongresam rietumiska, latviska Latvija nav pa pratam… un ja padomajam, tad si kongresa dalibnieki bus Amerikas un Eiropas esosie un toposie ienaidnieki un nekadi draugi. Lietas ir mainijusas. Putina Krievija ir demokratijas un brivibas ienaidniece un drauds mums visiem… ieskaitot sis “kongress”

Draugiem Facebook Twitter Google+